Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Viszonyom volt a tanárommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonyom volt a tanárommal, nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok ő 47 éves. szeptember óta volt köztünk vonzalom, éreztük, hogy van valami köztünk de sose lépett egyikönk se. Egyik este össze fottunk a városban és utána beültünk valahová majd sétáltunk és nála kötöttünk ki. Felbontott egy üveg bort dumáltunk. Majd dícsért milyen gyönyörű nő vagyok stb.. ő is érezte mivan köztünk stb. Majdtörtént aminek meg kellett és náéa is aludtam majd másnap reggel vitt haza.. de nem tettük fel azt a kérdést, hogy mi lesze ezek után. És félek fel is hozni, érzelmeim vannak felé.

2017. dec. 20. 21:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Fujj biztos nem halnek egy ilyen oreg tataval
2017. dec. 21. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ez egy egyèjszakás kaland, nem viszony! Ès nyilván mást is kefèlt màr meg ezzel a módszerrel, ne lègy naív!

Hogy te èppen jó kislány vagy, az meg lènyegtelen. Ezzel csak többet fogsz szenvedni, hisz ha lelketlen qrva lennèl,már túl lennèl rajta.

2017. dec. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Csak egy luknak tart
2017. dec. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha valaki valakitől akar valami komolyat az nem annyiban merül ki, hogy ad neki egy kis bort és megkúrja. Része lehetne ez valami komolynak, de itt nem történt ezen kívü más. Szóval nincs miről beszélni.
2017. dec. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy a szexnél több van ebben a történetben.
2017. dec. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!