Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Naplót találtam, szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Naplót találtam, szerelmi történettel. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

új lakásba költöztem, az előző bérlők egyike felejthetett a lakásban egy dobozt, benne egy naplóval, ami meglepett, hogy egy férfi írta, és a nagyrészt a magányáról, párkapcsolati dolgairól (társas magányban élt, megérintődött egy nő által, akihez csak egyetlen betűt, és nem is teljes monogramot rendelt, vívódott, hogy engedjen az új szerelemnek, vagy őrizze meg a házasságát), érzelmeiről szól.


de nincs név hozzá.


tudom, hogy nem szép dolog beleolvasni, megtettem, olyan izgalmas érzés volt, nyilván mert tiltott dolog.

és rendkívül olvasmányos, tollal írták.

nem tudom, melyik évekből lehet, írnak ma még férfiak tollal, kézzel naplót? egyáltalán írnak naplót?

kíváncsi lettem a tulajdonosára, legszívesebben kinyomoznám... nagyon szép és bonyolult lelke lehet a napló alapján.



2017. dec. 20. 23:01
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
53%

Egyébként azt honnan tudod, hogy egy pasi írta? Mert a Harry Pottert sem egy 11 éves varázsló fiú írta. És ha csak nem láttad, hogy férfi írta, bárki írhatta.


40/F

ja, nem

32/N

ja, nem

26 hetes kismama

ja, nem....

2017. dec. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy nem a pasas adta oda a nőnek? Érdeklődj az előző bérlőnél.
2017. dec. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
1. honnan tudom, hogy férfi? ha a naplóban 2 nővel kapcsolatos érzéseiről ír, aki közül az egyiket a feleségének nevez, abból össze lehet rakni. és az egész szövegkörnyezetből is.
2017. dec. 20. 23:38
 14/30 A kérdező kommentje:

Honnan tudod, hogy nem a pasas adta oda a nőnek? Érdeklődj az előző bérlőnél.


milyen előző nőnek? ha az kapta volna, gondolod itthagyja, nem viszi el, nem dobja ki?

2017. dec. 20. 23:40
 15/30 anonim ***** válasza:
23%
Tehát ha valaki leír valamit, az igaz?
2017. dec. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
igen, ez egy napló, nem regény.
2017. dec. 20. 23:41
 17/30 anonim ***** válasza:
36%
Bridget Jones naplója igaz, mert napló?
2017. dec. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
45%

Értelmezem, azt hiszed, minden, amit olvasol, igaz, mert ha te naplót olvasol, akkor az napló lesz, más nem is lehet... de az is lehet, hogy regényt írt valaki az életében történtek alapján, halálra ítélt házasságban kitalált egy nőt...


Tudod, a könyvek erről szólnak.

(Könyv: sok összekötött lap, borítóval, amiben történetek vannak.)

2017. dec. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
22%
En pl kidobnam. (Vagy legalabbis otthagynam, ahol talaltam.) Ennyire nem unatkozom, hogy elhagyott naplok elozo tulajat probaljam felkutatni. Vagy esetleg felraknam az internetre penzert, hatha le tudok huzni vele valami hozzad hasonlo, unatkozo romantikus lelket.
2017. dec. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

jesszus, utolsó!


tájékozódjál már, baaszki.

írtam a ptk. mit mondd erről, bűncselekmény, ha megtartom, ha meg még árulnám is, pláne.

2017. dec. 21. 00:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!