Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy érjem el, hogy egy adott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el, hogy egy adott nő belém szeressen?

Figyelt kérdés

2017. dec. 25. 09:00
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Hát nem így, hogy ide felteduel ilyen kérdést..
2017. dec. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom, de még sosem történt ilyen. Azt se tudom, hogy, miért lesz valaki szerelmes. Azt persze tudom, hogy én hogyan, én beszélgettem picit az illetőkkel, akik nyilván hasonló személyiségűek voltak több tekintetben, és úgy. Az adott nővel is így van, csak én bátortalan vagyok, kevés az önbizalmam ilyenkor, amúgy sem vagyok szószátyár, vele meg kimondottan ilyen vagyok, hebegek-habogok.
2017. dec. 25. 09:09
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Sehogy, erre születni kell. Meg bazi nagy mázli, hogy neki pont te jöjj be külsőre, ami sajnos kizárt.
2017. dec. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, szerintem lehet tenni céljaink eléréséért. Arra már születtem, hogy szerelmes lehessen belém, különben nekem sem tetszene, nyilván általában nem abba szerelmes az ember, aki ellenszenves neki, teljesen más, mint ő. Ez nem a mázlin múlik. A külső nem sokat számít a szerelemben.
2017. dec. 25. 10:49
 5/9 A kérdező kommentje:
Amúgy külsőre bejövök neki is, mindig is bejöttem, de ez édeskevés.
2017. dec. 25. 10:49
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatosan légy a közelében, kedves, figyelmes légy vele, éreztesd vele hogy te mindig ott vagy a számára. Légy kitartó és összejöhet. Lehet már belédszeretett csak nem vallja be még magának sem.
2017. dec. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
17%
Legyél magas, jóképű, izmos, gazdag!
2017. dec. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az igaz szerelmek a semmibol jonnek es azonnal rombannak mint az atom. Te szerintem maskeppen ertelmezed a szerelmet. Meg szeretheted magadat de szerelmet nem hozhatsz lettre szerintem.
2017. dec. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
bárki létrehozhat úgy, hogy például találkozik az illetővel, beszél vele, csak így működik
2017. dec. 25. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!