Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet ebből valami? Hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből valami? Hogy ne csináljak hülyét magamból? (munkahelyi karácsonyi buli és következményei. )

Figyelt kérdés
Szóval a karácsonyi bulin egymásba gabalyodtunk az egyik munkatarsammal, akivel eddig még csak néhány szót beszéltünk egymással, de sokszor vagyunk egy társaságban. Bennem elindult ott valami, azóta is sokat gondolok rá, de legközelebb csak januárban találkozunk. Ő nem jelezte, hogy ezt szeretné folytatni bármilyen módon. Nagyon félek, hogy hülyén fogok viselkedni mindenki előtt, és elárulom magam, hogy szeretnék tőle valamit...Ha eddig nem keresett, nem is akar semmit? Hogy fogunk ezentúl egymáshoz viszonyulni?
2017. dec. 25. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Már hülyét csináltál magadból.
2017. dec. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó tudni, köszi...de miért?
2017. dec. 25. 13:43
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha akarsz tőle valamit, akkor keresd nyugodtan. Ha nem, vagy arra vársz, hogy ő lépjen, akkor várj tovább, és legkésőbb januárban úgyis kiderül minden.
2017. dec. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az elfogyasztott alkohol mennyisége benne is elindított valamit:a kanosságot.Ha nem akarod még kínosabban érezni magad,szerintem várd meg,míg keres.Ha érdekled,akkor fog.Ha nem,annyit is ér.Szerintem...
2017. dec. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha akarna toled barmit az eg vilagon mar reg keresett volna. Jo kis kaland vtal,beadtad neki a derekad,kihasznalt,es mar az arcodra se emlekszik,haha.
2017. dec. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
38%

hagy a csudába! A karácsonyi buli arra jó, hogy az ember jól érezze magát, táncoljon azzal, akivel eddig nem táncolt és ennyi. Ha összegabalyodtatok, akkor majd januárban kiderül, hogy ő is így gondolta-e, látni fogod rajta, hogy eszébe vagy-e vagy sem. Ő is látni fogja és vmelyikőtök lépni fog, ha érdeklitek egymást.

Én szeretem az ilyen bulikat, mert táncolunk, jól érzem magam a kollégákkal, de nem borulok össze egyikükkel sem. Ha igen, akkor azok ők lesznek, aztán vagy elküldöm vagy marasztalom. :)

Én is borultam össze kollégával a bulin, csók nem volt, mert mondtam, hogy elég, ha a derekammal foglalkozik és másnap dolgoztunk tovább, egyszerűen jól éreztük magunkat.

2017. dec. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!