Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire kiábrándító, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kiábrándító, vagy lealacsonyító egy férfi számára, ha a barátnője egy kicsit pityereg, mikor először megérinti őt?

Figyelt kérdés

Úgy értem :

én még szűz vagyok,de még nem is csókolóztam senkivel,nem fogta meg még férfi a kezem és én sem az övét.


Azon a tényen most átugorhatunk,hogy 24 éves vagyok,semmi bajom,egyszerűen nem volt még olyan férfi az életemben, akitől akartam volna bármit is.

De most itt van ő.Ez a dolog velem meg fog történni

(tudom,hogy vele akarok lenni) és ugyan tudja,hogy még sosem érintettem férfi testet, de....


ez nekem annyira "természetellenes" jelenleg.Szokatlan, furcsa és nagyon picit félek is.Neki is dobog a szíve,ő is lélegzik, tapintom őt,érez engem..tudom,hogy ezen most sokan nevetnek és érthető is, én is nevetek néha magamon, de az érzés,ami bennem van, az jelenleg ilyen természetű.



Azt is tudom,hogy nagyon gyorsan hozzá fogok szokni,hogy valaki közvetlenül mellettem veszi a levegőt, pár nap és kész is,utána meg már nem tudja majd a kezemet levenni a farkáról :)

De addig el kell jutni.



Szóval a kérdésem csak arra irányul,hogy egy férfi számára ez mennyire nevetséges, vagy kiábrándító, ha ESETLEG kicsit megkönnyezem azt, hogy létezik ember, akit végre megérintek,mert vágyom rá és arra is,hogy ő a közelemben legyen?

A pityergésnek nincs különösebb oka,csak egyszerűen lehet,hogy kijön.



Mennyire csökken így az ázsióm?


Köszi

N.


2017. dec. 27. 07:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Csökkenni nem csökken, érzékenyebb vagy az átlagnál. Azért remélem, hogy lelkileg rendben vagy és nincs semmi gond.


Ha azt látod, hogy a párod nem érti, hogy miért reagáltál így, akkor meg nyugodtan mondd el neki, hogy ez téged lelkileg ilyen mélyen érint - szerintem értékelni fogja.


A szexszel viszont szerintem ne siessetek, hagyjatok neked elég időt, hogy megszokd a párod. Félni nem kell, ez egy olyan iskola, ahol a legkönnyebb és a legélvezetesebb tanulni, csak az időt kell rászánni! :)

2017. dec. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%
Kiábrándulni biztos nem fog. Az érintetlenség nagy kincs ebben az elqrvult világban. Azonban arra figyelj hogy a ragaszkodásod ne menjen át majomszeretetbe mert az viszont tényleg kiábrándító. Sok boldogságot!
2017. dec. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Heart of Darkness ***** válasza:
66%

Ez aranyos :)

Nincs ebben semmi lealacsonyító.

2017. dec. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

ragaszkodás:jajj,jajj,én attól nagyon messze vagyok :)) szerencsére:) De igazad van egyébként.

Kb. 2 évébe telt,hogy komolyan vegyem.A szüzességem tényébe az is bejátszik,hogy független,szabadságot igénylő nő vagyok,aki egyrészt nem egy másik férfitól várja,hogy kiegészítse, hiszen úgy gondolom,az az egészséges,ha két egész fél találkozik és így tudják emelni,támogatni,szeretni egymást.Másrészt neki is fontos a külön tér,de az arányokat biztos,hogy nem lesz gond belőnünk:)) Rengeteget beszélgetünk, innen tudom,hogy mi nála a helyzet.


Nekem csak a testiség szokatlan még....:)

De az nagyon nagyon.

2017. dec. 27. 08:00
 5/9 A kérdező kommentje:
1-es: igen, rendben vagyok lelkileg, tehát olyan lelki gondjaim nincsenek,amik bármiben korlátoznának.
2017. dec. 27. 08:02
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet általánosítani, nem minden férfi egyforma. Az adott embert te ismered. Ő hány éves?
2017. dec. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
32 éves
2017. dec. 27. 08:50
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Èn is megkönnyezem az ilyesmit - bár soha többet nem lesz benne rèszem a jó öreg 47\0 miatt.
2017. dec. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy kiábrándító. Nincs ezzel semmi baj.
2017. dec. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!