Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Te mit tennél ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit tennél ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Az előző év, tehát 2016 augusztusában regisztraltam tinderen, ahol rengeteg borzalmas csaj utan, találtunk egymásra(mindketten 25 evesek vagyunk mar). Bar egyikunk sem hitt tulzottan a netes ismerkedesben, de megis valamliyen kulonos modon mar az elso pillanattol kezdve merhetetlenul megbiztunk egymasban. Bar ez igy bekepzelten hangzik, de mindketten nagyon fontosnak tartjuk egyetemi tanulmanyainkat, iden fogunk mindketten vegezni es sikeresek is vagyunk a sajat magunk szakteruleten. 190 km-re elunk egymastol, en a nyaron egy olyan altalam imadott orszagban dolgoztam szakmamon belul, amit o eredetileg is gyulol es sohasem tudna ott elni. Megismerkedesunk utan honapokig nem beszeltunk, megprobaltuk egymast elfelejteni, es majus vegen ujra elkezdtunk beszelgetni es minden ugyanolyan fantasztikus volt, mint azelott. Ekkor ujra kifejezetten intenzivve valt a kapcsolatunk, es az elso talalkozonk tokeletes volt es nagyon-nagyon szeretjuk egymast. Kifejteni melyebben nem szeretnem, hogy miert szeretne magyarorszagon elni, de valoszinuleg iden nyaron en ahhoz a ceghez fogok kerulni, ahol a nyaron is dolgoztam(az altalaa nagyon nem kedvelt orszagba) Minden jel arra mutat, hogy o eletem szerelme(o is igy erez irantam),de o nem szeretne kulfoldon elni es azt sem szeretne, hogy a gyermekkori almaimat feladjam erte. Abban a varosban, ahol el, en nem tudnek olyan munkakorben dolgozni, mint ami az en vagyam lenne, viszont o egy nagyon stabil egzisztenciat tud ott megteremteni maganak. Meg annyi hozzatartozik, hogy az o csaladi es barati kotelekei nagyon-nagyon erosek, ezzel szemben engem nem sok minden kot magyarorszaghoz.


Maximalisan racionalis tipus vagyok, de en meg soha senkivel kapcsolatosan nem ereztem azt, hogy valaki ennyire illene hozzam, ismerjuk egymas hibait es a kulonbsegeket, amik termeszetesek, de imadjuk egymast.


Tudnatok valamilyen tanacsot adni nekem, hogy megis mit tegyek? Azt hiszem kijelenthetem, hogy nem egy ostoba emberekrol van szo az esetunkben, de 1.5 eve folyton csak ra gondolok, holott rengeteg novel ismerkedtem, de sem az elozo baratnoim, sem pedig mas eseteben nem ereztem ezt az osszhangot semmilyen szinten sem.


Nagyon tanacstalan vagyok.


Koszonom az ertelmes valaszokat



2017. dec. 27. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
11%

sza.d le azt a majom céget


munkáltatói oldalról nézve az látszik, hogy a friss diplomások túlértékelik az első munkahelyüket


keressetek olyan országot ahol együtt tudtok lenni v maradj itthon de a társadról ne mondj le soha

2017. dec. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hiába szerelem meg minden, ahol ennyire nem egyeznek a célok, abból sosem lesz semmi. Maximum ha az egyik fél felad mindent, amit nagyon meg fog bánni. Egy kapcsolat nem biztos, hogy örökre szól. Ha feladod az álmodat, vagy ő költözik másik országba miattad, majd pár év múlva vége lesz, az egyikőtök ott fog maradni egy elcseszett élettel, amit gyűlöl. Hosszú távon meg fogjátok bánni ha feladtok a másik miatt valamit. Még akkor is, ha együtt maradtok. Tudom, hogy fáj, de ez a kapcsolat sosem fog működni. Teljesen máshogy képzelitek el az életeteket.
2017. dec. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én sem látok ebben jövőt :(

Ha a szerelem kedvéért feladjátok az álmaitokat akkor az később, ha majd csökken a kezdeti láng, akkor megmérgezheti az egészet.

A közös életvezetési elképzelések elengedhetetlenül fontosak. A szerelem önmagában kevés.

Legalábbis szerintem.


29N

2017. dec. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat


Es mit csinalhatnek a kovetkezo fel evben? Udvaroljak neki ugyanugy abban a tudatban,hogy hamarosan veget kell vetni ennek az egesznek?


Szornyen tud hianyozni es bar nem vagyok egy erzelgos ember,de nagyon szeretem ot.


Masreszt azt nem tudom hogyan fogom magamban ot valaha elfelejteni,illetve a tud fog-e marcangolni,hogy milyen lehetett volna. Abba belegondolni pedig,hogy massal eli le az eletet,nagyon kemeny jelenleg.😑 Tenyleg nagyon szeretem ot :/

2017. dec. 27. 21:31
 5/7 A kérdező kommentje:

*tudat


-elnezest a hibakert a tablet folyton korrigal

2017. dec. 27. 21:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Én már most leépíteném az egészet. Ha még pár hónapig kerülgetitek egymást akkor csak szorosabbra fűződik a dolog és még nehezebb lesz elengedni. Bár az is lehet, hogy vége lesz a rózsaszín ködnek és rájöttök, hogy egyébként sem passzoltok össze. Nekem ez egy baromi plátói dolognak tűnik, nem is ismeritek egymást szinte. Szerintem már most beszéljétek meg őszintén, hogy nem ugyan azt az életet akarjátok, és zárjátok ezt le.
2017. dec. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én halasztanám az utazást, mert a további életedben ott lesz az a "ha".


Sikeres vagy a szakmádban, tudsz valamit. Ezt tartsd szinten, ha valami hiányszakmád van, jövőre is kelleni fogsz a céghez. Vagy 2 év múlva.


Én a helyedben maradnék, kivennék egy albérletet és elhelyezkednék itt valami jó helyen. A területet pedig hobbiból nyúzhatod a szabadidődben és olvashatsz utána, hogy szintentartsd a tudásod. Nem tudom milyen szakma, de ha valami mérnöki, itthon is kutathatsz és fejleszthetsz.


Úgyis tönkremegy a kapcsolat egy év együttélés után, ne húzd az idődet, hogy nyugodt szívvel hagyhasd itt a lányt.


Legyetek közös kasszán, és éljetek együtt, egy év múlva pedig jelentsd, mi történt.

2017. dec. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!