Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hölgyeim! Meddig várnátok úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim! Meddig várnátok úgy az Igazira, hogy Ő már meg van, de betegség miatt még nem alkalmas randizásra, egyéb programokra?

Figyelt kérdés
Röviden: 42 éves férfi vagyok, jelenleg központi idegrendszeri sérülésből gyógyulok, ami még egy pár hónapig is eltarthat. Nem elmebeteg vagyok, sem fogyatékos! Megismertem egy hölgyet, akivel levelezek, képet is cseréltünk, és mindenben tökéletesen összeillünk, megszerettük egymást. Azt mondta vár rám, de azt nem, hogy meddig. Nem vagyok sem nős, sem szélhámos, csak még jól se. Te meddig várnál?

#az Igazira
2017. dec. 28. 20:37
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Természetesen őszinte válaszokat kérek az őszinte kérdésemre. Köszönöm!
2017. dec. 28. 20:38
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg úgy érzem, hogy vele szeretnék lenni, ez nem lenne akadály. Néhány hónapig biztosan.
2017. dec. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Bocsi, én nem hiszek az ilyen társkeresős lovestoryk-ban... szerintem manapság addig várnak (nem csak a nők), amíg nem tűnik fel egy jobb lehetőség a színen.
2017. dec. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem ritka,hogy egy nőnek ne legyen más képben.
2017. dec. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Semeddig nem varnek, eleve nem letezik igazi, de ha lenne, valoszinuleg nem egy olyan valakit tartanek annak, akivel par uzenetet csereltunk meg csak, lol. 42 evesen meg kulonosen vicces, hogy itt tartasz, hogy par level alapjan ki tudod jelenteni, hogy mennyire osszeilletek, masok altalaban 1-2 ev egyutteles utan latjak ezt realisan, de te tudod.

Gondolom az illeto no azert irta, hogy o varni fog, mert nem valami kelendo a ferfiak koreben, masra nem tudok gondolni, miert ragaszkodna valaki egy vadidegen, netes email partnerhez, ki tudja meddig.

2017. dec. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mondtam a hölgynek, hogy nyugodtan randizzon másokkal is, hiszen nem a tulajdonom. Ő ezt meg is tette, csakhogy a többi udvarló nem jött be. Csak én jövök be, nekem meg ő. Viszont itt van ez a fránya betegség. Sakk-matt?
2017. dec. 28. 20:51
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom ez milyen betegség de várnék persze, sok udvarló akad de mint ahogy írtad is sok nem jön be. Nyilván te kellesz neki. Akkor meg mindegy ez a betegség.

Amúgy meg pasik szoktak így gondolkodni hogy tetszik neki a nő, jól megvannak de képes dobni valami jelenlegi helyzet miatt. Mintha az örökké tartana.

2017. dec. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Vártam már szerelemre három évet.
2017. dec. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
3-4 hónapot tudnék várni rá kábé. Közel félévet.
2017. dec. 29. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9: Teljesen korrekt, mi is így gondoltuk, és ennyi idő alatt meg is gyógyulok. Mindenkinek köszönöm, és ment a zöld pacsi!
2017. dec. 29. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!