Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért hagyják abba a sportot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hagyják abba a sportot a férfiak és híznak el?

Figyelt kérdés

Rengeteg 30 körüli férfit ismerek, akik abbahagyták a sportolást. Akár hobbi akár versenyszerűen űzték.

Az evésből viszont nem vettek vissza.

Egy-két évvel később akkorára hízik, hogy meg se ismerni.

Van, aki párkapcsolatban lustul el, de sokaknak ez se kell hozzá.

Ott van egy 25-28 éves, kockás hasú fiatal férfi, és mire egzisztenciával is rendelkezik, addigra szétfolyik.

Elkeserítő a helyzet.

35 fölött már csak pár milliomos cégvezető ad magára, a nagy magyar átlag úgy néz ki, mint egy nagypapa. Se haja, se foga.



2018. jan. 2. 10:36
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Ne általánosíts! Én nem is sportoltam... :)
2018. jan. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%

A hajával nem tud mit kezdeni, a génsebészet még nem tart ott (nem is érné meg a hajtémákból hasznot húzóknak), és a fogak is erősen génfüggőek (én alig foglalkozom velük, és még lyukas fogam sincs, mind tökéletes).


Azért hagyják abba amiért a nők is...

2018. jan. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

#2

Én meg többet foglalkozok vele, mint egy átlag ember, mégis folyamatosan romlanak el, lyukadnak ki, kopnak szét. Már egy csomó pénzt elköltöttem fogorvosra, és még fogok is.

2018. jan. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Ezek mennek, meg a sárga villamos!

Én 40 felett mostanában kezdtem el sportolni, pedig egyáltalán nem vagyok elhízva.

Egyébként lustaság, időhiány, vagy akár motiválatlanság is szerepelhet az okok -vagy kifogások- között, illetve ezek kombinációja.

2018. jan. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

Nem csak ők, a nők is. Mert elhiszik, hogy nincs rá idejük. És nincs akaraterejük meló után még lemenni edzeni. A kor előrehaladtával 30-tól lassulni kezd az anyagcsere, így még azonos mennyiségű étel IS hízáshoz vezethet, erre rádob nyilván az is egy lapáttal, hogy a sport abbahagyásával az energiafelhasználás csökken amúgy is.

Emellé bejön a stresszevés és a tény, hogy én még olyan munkahelyet és egyetemet nem láttam, ahol a büfében nem 90%-ban szénhidrátot tartalmazó ételt lehetett csak kapni. Ja, van saláta, 800 forintért. És akkor rohanj a kisboltba csirkemellsonkáért vagy túróért, vagy pakolj magadnak otthonról. Katasztrofális a kisboltok kínálata normális minőségű étel szempontjából. Van egy vagonnyi csoki és finomított kaja, van egy másik vagon pékáru, zöldség-gyümölcs egy sor, de azt hogy tudod fogyasztani vágóeszköz nélkül, a hús meg a húspultban, többnyire nyers. És akkor oldd meg a napközbeni étkezést... Hát nem túl kellemes. DE! Nem lehetetlen, nyilván.

2018. jan. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

Ne általánosíts.


Én például 30 évesen kezdtem igazán bele.


Mellesleg a nőkre ugyanúgy áll ez a kérdés! Ők miért csinálják? Mert ha arra tudod a választ nőként, akkor megvan a megfejtés a férfiakra is. Na látod

2018. jan. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Sajnos sok ilyen van, de a nőknél is. Szerencsére ebben is sok a kivétel.

Hogy miért? A mai életmód, az ösztönzés hiánya, a rossz példák, a karrier, tanulás, munka, gyerek, sorolhatnám... persze, aki akar sportolni, az így is tud.

2018. jan. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sosem sportoltam mégsem voltam dagi, egyértelműen nem is faltam sosem, pedig az exfeleségem nagyon jókat főzött, sütött. Mindig tudtam hol a határ.

Olyan 30 felett kezdtem picit sportolni miutàn elváltam, amit mind a mai napig folytatok, 77-80 kg ot tartom a 180cm magasságomhoz. Ja és nem azért sportolok hogy jól nézzek ki és a nők észrevegyenek ,hanem azért mert örömömet lelem a mozgásban. Nem gyúrok , màsféle sportokat űzök. Ja most 35 vagyok és nem vagyok szétfolyva hajam is van még meg fogam is. Mindkettő javarészt gentika, kopaszodás 35 felett látványosan felgyorsul olyannál is aki addig nem kopaszodott, szóval erről senki sem tehet! Minden féle kence fice erre hatástalan....

2018. jan. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem "a férfiak", hanem "az emberek".


Amúgy meg egyszerű: mert lusták és gyengék, és mint minden másban, ebben is a kényelmesebb, könnyebb, élvezetesebb utakat választják, becsapják magukat, kifogásokat keresnek, másokat okolnak.

2018. jan. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Bár nem 30 körüli hanem 40 körüli férfi vagyok, de el tudom mondani én miért hagytam abba kb 5 hónappal ezelőtt. Mindig jártam edzeni, hogy a fiamnak jó példát mutassak, de már nincs rá szükség, úgyhogy nekem meg motivációm nincs. És hát igen, nőtt egy kis pocakom.

D van hajam, pláne van fogam, és nem nézek ki úgy mint egy nagypapa sem, nem értem hogy ez miért következne abból hogy valaki magára szed egy kis plusz súlyt

2018. jan. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!