Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudok kiigazodni rajta....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok kiigazodni rajta. Szerintetek hogyan lehetne közelebb kerülni hozzá ill. hogyan tudjam meg, hogy érez e irántam valamit?

Figyelt kérdés
Több éve ismerem a srácot. 2 évvel fiatalabb nálam. Kb 1,5 éve keltette fel az érdeklődésemet. Próbáltam már többféleképpen a közelébe kerülni de sose sikerült úgy igazán, viszont szerintem ennek az oka inkább az,hogy félénk srác. Volt arra példa, hogy egyik haverunk poénkodott egy szexuális tartalmú dologgal velünk kapcsolatba és a srác teljesen zavarba jött utána pedig elég bunkó stílusban beszólt a haverunknak. Pár hónappal ezelőtt tudtunk beszélni relatíve elég hosszan és megbeszéltük, hogy milyen jó barátok vagyunk és, hogy fontosak vagyunk egymásnak megöleltük egymást viszont ami számomra érdekes az az, hogy amíg beszéltük a combunk végig összeért de úgy mintha összeszorítottunk volna. Viszont az esetek többségben abszolút nem tudom kiszámítani. Van, hogy teljesen jól elbeszélgetünk mosolygunk egymásra de előfordult az is, hogy egy padon egymástól legtávolabb ültünk és nem szóltunk egymáshoz mindaddig amíg az egyik haverunk meg nem jött. Hogyan lehetne megtudni mit érez? Hogyan lehetne hozzá közelebb kerülni ? Elnézést, hogy kissé kuszán fogalmaztam de nem tudom igazán szépen összefoglalni. 24 L
2018. jan. 2. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Kėrdezz rá...
2018. jan. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha egyik tesze-tosza, a másik nem az, akkor van esély, de ha mindkettő ilyen félszeg, abból általában nem szokott sok jó kisülni.

Legyél rámenősebb, kérdezd meg, van-e barátnője, ha van, akkor felejtős, ha nincs, lehet tovább vinni a témát, stb. stb.


Most kb. ilyen 14 évesek szintjén vagytok, nehezen hiszem el azt a 24-es számot.

2018. jan. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen. Meglepődve vettem észre magamon, hogy olyan vagyok most mint egy tinédzser viszont tény, hogy ahol érzelem van ott nincs racionalitás ill. ilyenkor sokszor az ember képes gyerekesen viselkedni :) úgyhogy nem aggasztom magam ez miatt :)
2018. jan. 3. 15:06
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyébként van barátnője de állandóan szakítanak, veszekednek úgyhogy szerintem nem számottevő.
2018. jan. 3. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!