Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi idő után költöztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után költöztetek össze a párotokkal? Korai lenne?

Figyelt kérdés
Mi már 5 éve együtt vagyunk, igaz 15 éves korunk óta..A lényeg, hogy én úgy gondolom, a kapcsolatunk megérett arra, hogy megpróbáljuk.

2018. jan. 5. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát hajrá.
2018. jan. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, 2 év után már a gyerekünket hordtam a szívem alatt, de mi 28/30 évesek voltunk.

Meg lehet próbálni.

2018. jan. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor már megismertük egymást annyira, hogy biztosak voltunk benne, hogy tudunk együtt élni. 5 év szerintem erre bőven elég idő. Ha az anyagi háttér adott akkor szerintem vágjatok bele.
2018. jan. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De most úgy tűnik, hogy mégsem tudunk ebben az évben, max. 2 év múlva. de az még olyan sok idő..Jobban szeretném már most, de nem lehetek önző.
2018. jan. 5. 23:18
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
25 évesen 3 hónap után, 33 évesen 2 hónap után. Munka, anyagiak, tartalék megvoltak mindkét részről.
2018. jan. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

27 évesen, fél év távkapcsolat után - kb. 30 napot töltöttünk ténylegesen együtt ezalatt.


1 éve már, és semmit sem bánunk, jobb a kapcsolatunk mitn volt és alkalmi, kisebb vitákat leszámítva minden szép :)

2018. jan. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!