Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudok párkapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok párkapcsolatot létesíteni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem megy a csajozás.Volt már néhány lány akivel jól elbeszélgettem és jól is indult az ismerkedés, de végül vagy csak sima barátság alakult ki, vagy szimplán lekoppantunk egymásról. A külsőmmel nincs baj, sőt ellenkezőleg,hisz nagyon sok lány mondta már, hogy helyes vagyok, jóképű és hogy jól nézek ki, ezért merem ezt állítani. Alapjában véve kedves is vagyok, csak nehezen nyílok meg, szóval lehet ez lenne a probléma? Esetleg kevés önbizalom? 19/F
2018. jan. 7. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Foglalkozz önismerettel, kommunikációval, légy nyitott, növeld az önbizalmad és tudd, hogy milyen külső és belső tulajdonságokkal rendelkező párt szeretnél magadnak.

Fejleszd magad.

Kérdésedre egyedül csak te tudsz értelmesen válaszolni.

2018. jan. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem vagy még elég érett egy kapcsolathoz. Ennek magától kell alakulni, felesleges erőltetni.
2018. jan. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Fogadjunk, hogy tapintatosan, normális keretek között beszélgetsz velük és nem célozgatsz az elejétől kezdve a szexre.

Azt hiszik nem akarsz semmit, csak haverkodsz.

2018. jan. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy kivel kezdesz.

Nőkből is sok önbizalomhiányos van, ha nem sikerül a kapcsolat, akkor lehet hogy nem csak te vagy az oka, hanem a lány épp. Lehetsz akármennyire helyes, ha fél tőled. Vagy lehetsz akármennyire jóképű, ha nincs közös szó, nem tudtok beszélgetni.

Próbléma lehet, hogy nehezen nyílsz meg.


Ne marcangold magad, nekem pl. volt olyan ismerősöm, aki modellkedik, tehát elég kifogástalan a külseje. Mégis arra panaszkodott nekem, hogy "bizonytalan a külsejében, mert nincs nője". Ez nem így működik, a szépség nem minden.

2018. jan. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

3.hozzászólónak: éppen 1-2 hónapja alakult volt egy lány akivel eléggé egymásra hangolódtunk, célozgattam a szexről és ő vette is a lapot. Aztán cukinak nevezett, ami tudom negatív jelző férfire nézve, viszont visszahallottam sok embertől, hogy tetszek neki. Aztán valahogy lekopintott és nem tudom miért. :D

2018. jan. 7. 17:09
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

3.hozzászólónak: éppen 1-2 hónapja volt egy lány akivel eléggé egymásra hangolódtunk, célozgattam a szexről és ő vette is a lapot. Aztán cukinak nevezett, ami tudom negatív jelző férfire nézve, viszont visszahallottam sok embertől, hogy tetszek neki. Aztán valahogy lekopintott és nem tudom miért. :D

2018. jan. 7. 17:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ez nesze semmi fogd meg jól lesz számodra, de próbálj meg tudatosan törekedni arra, hogy minél többet tanulj általában véve az emberi kapcsolatok működéséről. Keress ezzel foglalkozó könyveket. Fontos: távolról se csak a férfi-nő kapcsolatokkal foglalkozó könyveket olvass, mert ezzel - sokak hiedelmével ellentétben - egyáltalán nem fogsz időt spórolni.
2018. jan. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!