Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Általában kamu, mert ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában kamu, mert ilyen nem létezik, hogy egy heteró férfi nem akar egyáltalán párkapcsolatot és nem is akar nőkkel bármilyen kapcsolatot létesíteni?

Figyelt kérdés
2017. okt. 12. 18:40
 1/7 anonim válasza:
Én heteró vagyok, de impotens. Bármit megtennék hogy legyen csajom, de emiatt nem lehet.
2017. okt. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nemtől függetlenül mindenkinek vannak ilyen idószakai. Elmondom neked, hogy ez lenne a normális. Nem pedig az, ami ma megy, hogy egyszerűen mindenki rohan a kapcsolat után, mintha a szingliséget a törvény büntetné.

Meg azért egy kapcsolat is energia meg időbefektetés. Akinek be van táblázva az élete, annak nem feltétlenül fér bele egy kapcsolat. Kevés az olyan nő, aki tolerálni tudja ezt az életmódot.

De például sok párkapcsolati csalódás után is normális dolog, hogyha valaki egy jó ideig egyedül akar lenni. Nekem mindig segített, ha egy szakítás után kicsit rendet tudtam tenni a fejemben ahelyett, hogy beleugorjak egy másik kapcsolatba.

Szóval szerintem egészséges ez a hozzáállás is, legalább is egészségesebb, mint a kapcsolatfüggőség, amiben a mai emberek nagy többsége szenved. Majd változni fog az ő véleménye is később.

2017. okt. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Egy egészséges férfi, nem bírna élni kapcsolat nélkül. Szóval én nem tudom elhinni, ha valaki ilyet mond.
2017. okt. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Egy egészséges férfi, nem bírna élni kapcsolat nélkül."

De. Pont hogy egy beteg lelkű, önállóan funkcionálni képtelen kapcsolatfüggő férfi nem tudna kapcsolat nélkül élni. Az egészséges lelki világú ember egyedül is megállja a helyét, nem keres állandóan kapcsolatot. Mivel aki állandóan kapcsolatban van, az nem szelektál. Annak bárki jó. Az pedig sosem vall egészséges lélekre.

2017. okt. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hetero férfi vagyok (és nem vagyok impotens).


Egy nagyon hosszú kapcsolatot nagyon nehezen hevertem ki, majd rengeteget próbálkoztam nőknél. Már 1-1 randi is csoda számba ment, a második randi meg kb mint a vízen járás.


Egy idő után rájöttem, hogy ebben csak sérülök.

Másrészt több nővel (28+, de inkább 30+) jártam úgy, hogy megvolt a közös alaphang, aztán amint megpróbáltam a kellemes társaság vonalat randi irányba terelni, rögtön kaptam egy stoptáblát, és általában a barátság résznek is vége lett.


Így aztán egyrészt önvédelemből, másrészt azért, mert nem akarom az összes környezetemben lévő nővel megszakítani a kapcsolatot nem erőltetem ami nem megy.


Persze, tudom, a GYK-s nők szerint marha férfias lenne az egymilliomodik lepattintás után is vidáman, önbizalommal telve újabb és újabb nőknek udvarolni, kezdeményezni, de azt hiszem erre csak egy olyan pszichopata lenne képes, akinek nulla az önreflexiós képessége, és magasról tesz az összes visszajelzésre.

2017. okt. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
érdekes kérdés
2017. okt. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4-es: "Pont hogy egy beteg lelkű, önállóan funkcionálni képtelen kapcsolatfüggő férfi nem tudna kapcsolat nélkül élni."



az ember nem elég önmagának. nem tagadhatod meg emberi mivoltod, max önámításban élhetsz.

2017. okt. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!