Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 25 évesen 18 év alatti lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 évesen 18 év alatti lánnyal párkapcsolatot létesíteni nagyon elítélendő dolog?

Figyelt kérdés
2017. máj. 4. 07:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem igen, de én ismerek olyat a nagyon közeli környezetemben, aki 30+ létére teszi ezt. Beteg.
2017. máj. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
61%

dehogyis!

miért lenne?!

haverom 27 mindjárt, csaja 19 :D

én 26 vagyok, és jelenleg egy 20 éves csajjal kavarok.

bár attól függ mennyire van 18 alatt...mert ha 12 akkor büntetik, ha 14-16 azt nem vállalnám még, de ha 17 vagy majdnem 18 semmi akadály ;)

2017. máj. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
33%
hát ha az a mondjuk 17 éves lánka úgy néz ki, mint egy 30 éves terhes nő, te meg úgy, mint egy 15 éves pityuka, akkor valószínű nem tűnik fel senkinek.
2017. máj. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
53%
Mindenki azt ítél el, amit, akit akar és ki nem ejt rá? Minket is elítéltek, 16 és 26 évesek voltunk, mikor össze jöttünk. Már a gyerekeink is felnőttek és még mindig nincs gondunk a kapcsolatunkkal. A mi életünk és nem a sipákolóké.
2017. máj. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
9%

Ha jól tudom, akkor 18 év fölöttinek 18 alattival szexuálni bűncselekmény.


Így előfordulhat az a faramuci helyzet is, hogy a 17 éves lány még simán szexelhet a 15 éves sráccal, aztán két-három évig bcs-t követ el, majd újra szabad a pálya.

2017. máj. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
54%
5-ös, nagyon nem jól tudod. 14 év alatt bűncselekmény. (Ha a másik 18 nem múlt el, akkor a fiatalabbal csak akkor van törvényileg gáz, ha nem múlt el 12.)
2017. máj. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
77%

12 és 14 év közötti lányok --- 18 éven aluli fiúval..

14 év fölötti lányok, már bármilyen korosztállyal folytathatnak szexuális viszonyt, bűncselekmény nélkül.


Bár van egy jogi dolog, ami szerint a szülő indíthat magán indítványú feljelentést, ha a lánya még nem töltötte be a 16-ot. De ezeket vissza szokták dobni a bíróságon, mivel ott van a másik törvény, hogy 14 év felett bárkivel.

2017. máj. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%

Szvsz nem elítélendő, de azért elég gáz, ha 25 évesen valaki egy szellemi szinten van egy tizenévessel.

Van több régi ismerősöm, 30as fejjel 16-19 éves lányokkal jönnek össze, mert a korosztályuk kb. szóba se áll velük az életvitelük miatt (állandó "bulika", ivászat hetente többször, nulla ambíció vagy életcél), míg a tinilányoknál bizonyos körökben ez a menő. Csak amíg ezek a lányok jellemzően felnőnek (és szakítanak), addig a srácok meg vannak rekedve ugyanazon a szinten, mint anno középiskolában.. Ez így gáz, amúgy szerintem maga a korkülönbség nem vészes, de persze nem mindegy, hogy a 18 alatti lány alatt 14 évest vagy 17 évest értesz..

2017. máj. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%

Nem elítélendő szerintem, inkább csak logikátlan.

Milyen közös jövőtök lenne így?

Te már 25 vagy, jó pár éve végeztél a sulival, dolgozol és valószínű egy komoly kapcsolatban felmerülne a házasság és a gyerek téma is.

A lány még suliba jár, nála a komoly kapcsolatban a nagyon maximum az együttalvás merül fel, ha megengedik a szülők neki.. De esze ágában nem lesz még összeköltözni (miből?) vagy házasságon és gyereken gondolkozni jó pár évig.

Teljesen más életszakaszban vagytok, más dolog érdekel titeket.Szerintem nincs nagy jövője szerintem.

Biztos volt már rá példa, de szerintem nem egy egészséges kapcsolat lenne, nem ölnék bele sok energiát.

2017. máj. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nem ítélem el Ennyi alapján (bár nem mindegy, hogy 14, vagy 17,5 éves pl)

Inkább csak nem értem. Mit akar egy (valószínűleg) dolgozó felnőtt egy gimistől?

2017. máj. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!