Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak én érzem úgy, hogy egyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem úgy, hogy egyre inkább kiábrándulok a férfiakból a határozatlanságuk miatt?

Figyelt kérdés

Egyszerűen úgy érzem, hogy már nekem kéne felszednem őket meg udvarolni nekik, mert ők maguktól csak úgy elvannak, mint a befőtt. Keresik a társaságom, rám írnak fb-on, élőben is beszélgetünk, úgy érzem tetszek nekik, de a kezdő lépés mégis mindig rám hárul. Ha én meg is teszem, és megiszunk együtt egy kávét pl., akkor sem történik semmi előrelépés, csak flörtölgetnek velem. Tényleg mintha azt várnák, hogy majd én körülugrálom őket, és ha meg nem keresem őket pár napig, akkor megkérdezik, hogy valami baj van-e. Komolyan ennyire nem látják, hogy ez egy kétoldalú dolog, és időnként talán nekik is kéne valamit tenniük azért, hogy egy kapcsolat kialakuljon, fennmaradjon? Meg hát na, elvileg ők a férfiak! Az elmúlt bő fél évben volt három ilyen esetem is, és ez ábrándított ki végleg mindannyiukból. Nyilván nem az kell, hogy leteperjen az első randin, csak hogy valamit ő is tegyen már azért, hogy találkozzunk vagy jól érezzük magunkat. Beszélgetés alatt sincs semmiről határozott véleményük.


Mások is tapasztalják ezt?


25/L


2018. jan. 11. 16:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mi történt konkrétan?
2018. jan. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom eldönteni, mit írjak erre. F
2018. jan. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
Nemtől függetlenül népbetegségnek látom a határozatlanságot manapság. Senki nem tudja, hogy mi a francot akar, vagy kit akar maga mellé. Szerencsére lehet még találni kincseket, akiknek vannak céljaik és tesznek is érte, hogy haladjon valamerre az életük akár párkapcsolati szempontból, akár máshogy. De szerintem te nem a megfelelő emberekkel ismerkedsz. Ha valakit tényleg megfog benned valami, és tényleg veled akar lenni, akkor tenni fog érte. Szerintem olyanokat fogtál ki, akiknek tök mindegy, ha összejön összejön ha nem akkor nem. Ezért nem is tesznek a dologért, mert nem konkrétan téged akarnak.
2018. jan. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ha végleg kiábrándultál, mit akarsz itt?


"Komolyan ennyire nem látják, hogy ez egy kétoldalú dolog" - miért, az udvarlás miben kétoldalú?

2018. jan. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
#4 Az udvarlás kétoldalú dolog normális emberek között. Egy kapcsolat kialakulása nem úgy működik, hogy az egyik fél lehozza a csillagokat, a másik meg szépen végignézi, aztán beleegyezik hogy oké, legyünk kapcsolatban. Már a randik szervezésébe, a találkozókba is mindkét félnek energiát kell fektetni, ha komoly dolgot akarnak egymástól.
2018. jan. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én a lányokkal tapasztalom ezt,hogy semmit nem tesznek a kapcsolatért,és mindent a férfitól várnak.
2018. jan. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Azt tapasztalom én is, hogy a nők csak űlnek a valagukon és azt várják, hogy a férfi oldjon meg minden problémát a kapcsolatban. Nemrég találkoztam egy nővel, aki végre nem ilyen volt. Nagyon megkedveltem és úgy éreztem, h ez kölcsönös. Erre most azt sem tudom, h mi van. 😔😓
2018. jan. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
#5: köszönöm, én ezzel egyet tudok érteni. Viszont úgy látom, sokan nem így gondolják, hanem csak elvárják, hogy a férfiak udvaroljanak _nekik_.
2018. jan. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Diavolino44 ***** válasza:

Ez erdekes, de ha Fb-n rad irnak randomban, akkor valoszinu, hogy csinos vagy, de altalaban ezzel a problemaval a kevesbbe csinos lanyok szoktak szembesulni.


Azon nem lepodok, meg hogy te kezdemenyezed a randit, mert ez nagyjabol ez mar attevodott a nokre. A ferfiak nagy resze, annyira parazik a visszautasitastol, hogy inkabb el van a langyos vizben, mint sem megnyissa a csapot, mert “mi van ha hideg jon belole”.


Van egy klise, amivel egyetertek, akinek fontos vagy az keres.

ha nem toleralod a pasitol ezt a viselkedest, mond meg nekik, hatha a sarkukra lepnek.

2018. jan. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem csak te látod így, egy egész cikk született erről. Nem te írtad?

[link]

2018. jan. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!