Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért szeretnek ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretnek ennyire mélyen belém a férfiak?

Figyelt kérdés

Tök fura vagyok. Máshogy gondolkodom, mint az emberek javarésze, és nem mondanám, hogy előnyösebben. Elvont vagyok, antiszociális, és depresszív. Megvan mindenről a véleményem, ami sokszor nem pozitív, ja igen elég pesszimista is vagyok.

Különösen szépnek sem mondanám magam, nincs átlagos fejem és nem sminkelem magam. A hajam is vékonyszálú. A divatot nem követem, megvan a saját stílusom.

Későn lett első barátom is akivel 2 évet voltam együtt, de olyan szinten belémszeretett, hogy nem tud létezni vagy boldog lenni nélkülem. Több, mint fél éve szakítottam vele, azóta se tud elfelejteni, zaklat.

A 2. barátom is csak szenved nélkülem, borzalmasan ragaszkodik, ezerszer kell meghallgatnom, hogy mennyire szeret (egy idő után nagyon unalmas és el is veszti különleges jelentését) és hogy milyen bombanő vagyok.

Én nem értem őket. Nincs bennem semmi amit ennyire imádni már-már isteníteni lehetne.


Szerintetek ez mitől van hogy csak ilyen pasikat fogok ki? Pedig elsőre olyan normálisnak tűnnek... Vagy nekem nincs fogalmam az igazi szeretetről és túl rideg vagyok a kapcsolataimban? És igazából ez lenne a normális párkapcsolat?


A kérdést nem dicsekvésnek szánom.



2018. jan. 14. 20:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Olyan pasikat fogtál ki, akik úgy érzik, hogy nem lesz már másik barátnőjük, ezért ragaszkodnak a múlthoz.
2018. jan. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Aki így tud írni magáról, az titokban nagyon szereti önmagát. Ami amúgy egyáltalán nem baj, viszont így ebben a formában kicsit mártírkodónak tűnik.
2018. jan. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
31%

Először is több van benned, mint azt te elhiszed magadról, és ők ezt látják. De mivel tudják, hogy önbizalom hiányos vagy, próbálnak megerősíteni azokban a dolgokban amit te nem hiszel el magadról.

Az viszont hogy nem tudnak továbblépni, már nem normális.

2018. jan. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Mert te vagy a legjobb nő a világon és nincs még egy, így fáj elveszíteni.
2018. jan. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Ha így van 2., akkor annyira titokban, hogy még én se tudok róla :) minden rossz tulajdonságom le se mertem írni, mert azt hittétek volna, hogy troll vagyok (mármint hazudozó - nem troll troll 😁)


Viiiszont amit az első válaszoló írt abban nagyon is lehet valami!!!

2018. jan. 14. 20:23
 6/17 anonim ***** válasza:
Ezt akartad megtapasztalni ebben az életedben. :) Ja de amúgy meg nemtom önismereted milyen, de lehet, hogy nagyon szerethető vagy, hogy mások könnyedén felfedeznek benned valami szerethetőt, vagy különlegeset, amit mások sokan nem tudnak nyújtani. Lehet, hogy pl olyan lelked van, pl hogy nagyon empatikus vagy, vagy szeretik, lenyűgözi őket az, ahogyan máshogy gondolkodsz, hogy neked saját véleményed van, és nem fogadsz pl mindent el megkérdőjelezés nélkül, lehet, hogy pont ezt csodálják benned, hogy nem álltál be a sorba, nem vagy felszínes , és mersz még őszintén szeretni. És csomóan mások pl lehet, hogy erre a környezetükben nem képesek, és ezért csodálnak. És hogy pl te vagy olyan bátor, hogy mered igazán, tényleg megélni az érzelmeidet.
2018. jan. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%
Most ebben mi a rendkívüli? Belém is voltak már nagyon szerelmesek, és én is voltam már nagyon szerelmes viszonzatlanul is. Semmi extra nincs ebben, ez mindenkivel így van.
2018. jan. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Összeillenénk. :D
2018. jan. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy?


Ez sok mindentből adódhat. Lehet épp olyanokat fogtál ki, lehet nagyon szerethető vagy, akár jó az ágyban. ;) :D

2018. jan. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Tyű, nem is számítottam ennyi normális válaszra itt :)

Köszönöm mindenkinek! Mentek a zöld kezek.


At hiszem az első válaszoló jár a legközelebb az igazsághoz, mert így belegondolva valahol én is ezt éreztem, csak nem tudtam megfogalmazni.


De a "fényezések" is jól estek, mert őszintén szólva nem sok lehetőségem volt ilyen kedves szavakat hallani.

Sulikba ki voltam közösítve, aztán a szüleim elváltak és leléptek, nemigen foglalkoznak velem, a nagyszüleimmel élek, akik nem azok a "sütit sütő és minden jó amit csak te csinálsz kisunokám" típusúak sőt.

Ezért is gondolom, hogy szeretet terén én vagyok rosszul programozva. Mert nem igazán láttam jó példát. Vagy válást vagy azt hogy marják egymást.


Még egyre reagálnék: hiába küzdök ellene, még mindig odasietek segíteni, ha látom, hogy kell, hiába nem segített nekem senki, amikor szükségem lett volna rá, mellettem mindenki elsétált; jólelkűen állok mindenkihez, hiába csalódok folyamatosan egyre mélyebben... Úgyhogy ez a tulajdonság esetleg igaz lehet rám. De ez azért ennyire nem vonzó dolog :D ez alap kellene legyen minden emberben.

2018. jan. 14. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!