Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy nő szerelmes a férfiba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő szerelmes a férfiba, hogyan tudja levenni a lábáról, ha nem is kezdeményezhet, mert "a férfiak szeretnek vadászni"?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt mondják, hogy egy nő ne kezdeményezzen, mert akkor elveszíti az érdekességét, de így mit csináljak, ha nekem kell egy férfi? Hogyan vegyem le a lábáról, ha el sem hívhatom valahová, meg ugye elérhetetlennek kell lenni, holott pont az ő "elérhetetlenségét" szeretném valahogyan lebontogatni.
2017. aug. 29. 07:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha kitalálsz egy tervet hogyan kapd el,annak olyan játszmázás feelingje van,amivel lehet célba se érsz.Az egyenes út híve vagyok,nincs abban semmi ha meghívod egy kávéra.
2017. aug. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Indirekt módon kell kifejezni, hogy a pasinak jusson eszébe hogy kezdeményezzen. Megőrizve azt hogy ő 'vadászik'.

Úgy kell irányítani hogy úgy tűnjön ő akarja és kezdi.

Nehéz ha már szerelmes vagy belé, mert akkor be akarod húzni, így egy kicsit magadban el kellene engedned. Hogy az ő vonósugara kapaszkodjon a tiedbe.

2017. aug. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És akkor mi? Pakoljak ki neki? A férfiak nem utálják és kényelmetlennek élik meg az ilyen lelkizéseket? Válaszoló, Te férfi vagy vagy nő?
2017. aug. 29. 08:40
 4/23 A kérdező kommentje:
Az előző válaszom az első válaszolónak ment...
2017. aug. 29. 08:41
 5/23 A kérdező kommentje:
Hogyan fejezzem ki indirekt módon? ...hogy ne legyen erőltetett? meg játszmázós jellegű?
2017. aug. 29. 08:43
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok.Nem azt mondtam hogy terítsd ki a kártyáidat,és vallj be neki mindent :) Hanem barátilag közeledve miért ne beszélgethetnél vele,miért ne kérdezhetnéd meg hogy nem-e ér rá valamikor valamit meginni,vagy elmenni egy kiállításra,bármi.. Ez még nem színvallás,meg nem ágyba hívás.Ha meg azt mondja hogy nem akar,te azt mondod hogy oké,semmi baj,megkérdezel egy másik ismerősödet,hátha őt érdekli mondjuk az a kiállítás,és így nem beégés a dolog.
2017. aug. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudtad, hogy mindig a nő választ? Azt, hogy hogyan éreztezed a férfival, hogy tetszik neked, a körülmények határozzák meg. Pl. én annó 14 évvel ezelőtt mikor megláttam a férjemet egyből megtetszett. Egy baráti tásaság hívott minket vacsorára. Azon a vacsorán egy másik pasival akartak összehozni, de nekem nem ő tetszett. Vacsoránál éreztettem a férjemmel, hogy tetszik, mert többször hosszan és mélyen a szemébe néztem. Ez akkor elég volt ahoz, hogy rájöjjön, hogy lehet próbálkozni. De ez helyzetfüggő. Pl., ha egy munkahelyen dolgoztok, akkor én vinnék neki házi süteményt, vagy főznék neki vmi finomat. Ezek apró jelek, amelyből le kell, hogy essen neki, hogy kiszemelted és engeded, hogy levadásszon. Írj részleteket, mert így nehéz tippeket adni. 30N
2017. aug. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Mit értesz az alatt hogy "pakoljak ki neki"?

Hogy rázúdítod az érzéseidet?

Azt NE tedd.

Legalábbis nálam nem jönne be, inkább ijesztő lenne, még ha szimpatikus a hölgy elsőre, akkor is.

Apró jelek, pl. mosoly, szemkontaktus, stb.

És ahogy írták, te is elhívhatod nyugodtan, a kávézó pl. tényleg jó ötlet. Nem kell egyből nagy kajálásra, komoly programra. Az majd az ő "dolga" lesz inkább.

Egy kávézóban nyugodtan lehet beszélgetni, nem olyan nyomasztóan sok idő elsőre. Ha meg jól érzitek magatokat együtt, akkor úgyis tovább lehet szőni a dolgokat, utána egy séta stb.

A mély érzések kinyilvánítását hagyd későbbre.

40f

2017. aug. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
És ha eljön velem ide-oda, de nem közelít, azt hogyan kellene értelmeznem? És ilyenkor én mit csináljak? Igen, munkatársak vagyunk, a házisütizésen már régen túl vagyunk. Kávézáson is, ebédelésen is.
2017. aug. 29. 09:03
 10/23 anonim ***** válasza:

Indirekt az amit előttem leírtak.

Egyébként nem is gondolnád hogy egy férfi milyen hamar leszűri a dolgokat, de sokszor azért nem kezdeményez mert nem akar semmit. Pl van -e barátnője, más kapcsolat kezdeménye - ezt is fontos tudnod.


Olyan tetszés kifejezésre gondolok ami nem kelt visszatetszést benne.

Pl volt egy csaj aki állandóan nevetgélt amit mondtam ha vicces volt ha nem. Nos ez már azért sok volt nekem belőle.


De a szembenézés vágyakozó pillantás, kis kacérság megteszi.

És fontos hogy állhatatos legyél ezekben, így kifejezed hogy tényleg ő kell neked. Ha az érzelmeid megmaradnak akkor könnyű így tenni, ha elmúlnak, vagy csökkennek akkor meg eldöntheted hogy megéri -e még implicit udvarolnod.

2017. aug. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!