Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit mondjak ha szakítani akarok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak ha szakítani akarok?

Figyelt kérdés

Persze tudom, az igazat. De még soha nem vetettem véget kapcsolatnak, 2 év sok idő. Viszont már nem szeretek a párommal lenni. Sokszor jobb lenne egyedül, úgy érzem olyan mint egy kisfiú, akinek én vagyok az anyukája. Nem szeretném nagyon megbántani, nem tudom hogy kezdjek bele az egészbe?! Tudnátok segíteni?

Én 20, párom 19.


2018. jan. 16. 18:37
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Egyszer már volt egy ilyen napunk, hogy mondtam neki, hogy nem érzem, hogy szetelmes vagyok belé. Ezen ő nagyon sírt, persze én is rákezdtem, aztán egymáahoz bujva feküdtünk tovább. Azóta sem beszéltünk erről. Nálam hullámvölgyekbe jön ez a szeretem, nem szeretem, de mostanában egyre sűrűbb az h nem szeretem és egyre tovább tart.

2018. jan. 16. 19:05
 12/15 anonim ***** válasza:
Ez az ha megint sírni kezd te sajnálatból vele fogsz maradni
2018. jan. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem. Most felkészültem erre is. Legalább az által az eset által, rájöttem, hogy pár hónappal később sem fog megváltozni a véleményem, csak akkor. De nem fogok engedni.
2018. jan. 16. 21:20
 14/15 anonim ***** válasza:
azóta szakítottatok?
2018. máj. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Igen.
2018. aug. 15. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!