Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek komolyan gondolja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek komolyan gondolja?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, lassan egy éve ismerjük egymást, eddig a csókon kívül nem történt semmi. Egészen idáig XD Kicsit égő lesz...megbeszéltük hogy találkozunk és már én is szerettem volna, ha lefekszünk egymással, de sajnos a természet közbeszólt, kicsit kellemetlen volt, de nem történt meg az egész dolog. Közöltem vele, hogy megjött. Volt csók, ölelgetés, simogatás stb. De fura mert azt mondta jó, nem gond. De rásegítettem neki, hogy élvezze is a dolgot (a kezemmel)ha már így jött össze és várta a szexet. Utána meg közben is szorosan magához ölelt.

Ilyen kínos helyzetben még soha nem voltam. Ilyenkor egy kapcsolat elején a férfiak ezt hogy fogják fel, vagy ez mennyire zavaró?

Utána írt nekem. De nem tudom mit gondoljak, ez azt jelenti hogy azért még érdeklem?

Felhozni a témát nem merem, mert kínos kicsikét, friss a dolog.


2018. jan. 26. 20:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Mindenkivel történnek cikis helyzetek. Ő ezek szerint megértő volt, nem firtatja a dolgot.

Felteszem nincs családja, felesége, nem rossz ember, nem nőcsábász...

Látszik, hogy továbbra is nyitott feléd, akkor mi a baj konkrétan Kérdező?

2018. jan. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nincs családja, gyereke. Csupán annyi a gondom, hogy lehet csak udvarias volt csupán és inkább nem mondja, hogy ennyi volt.
2018. jan. 26. 22:50
 13/18 anonim ***** válasza:
Ha egy 32 eves ferfi kiakad azon, hogy egy no menstrual, avval jobb, ha nem is talalkozol tobbet :D
2018. jan. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Kérdező hidd el ha kiakadt volna már rég messziről kerülne téged, és letiltott volna mindenhonnan.


Felteszem a viselkedésével nem utalt arra, hogy zavarná ez a bizonyos történés.

2018. jan. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nincs véletlenül önbizalomhiányod? A kinézeteddel megvagy elégedve?

Szerintem bebeszéled magadnak, hogy kiakadt rajta.

2018. jan. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Ha ettől a kis incidenstől felmerül benned, hogy esetleg nem érdekled tovább, még bőven nincs itt a szex ideje ebben a kapcsolatban. A kommunikáció köztetek elég gyerekcipőben jár! Az elkötelezettség meg hol van, ha felmerülhet egyáltalán, hogy ennyi volt???

Ne érts félre, igazán nem kritizálni akarlak, inkább együttérzek veled. Építsétek még a kapcsolatot, építsétek a bizalmat, addig amíg semmi, de semmi nem lesz ciki! Amíg bármit ki lehet mondani lazán, és az nem veszélyezteti a kapcsolatot.

Azt már alig merem kimondani, hogy a szexnek akkor van itt az ideje, ha egy életre elköteleződtetek egymás mellett, mindegy hány éves az ember. Ha tudod, hogy történhet bármi, akkor is az ő drágasága leszel és viszont. Akkor tudunk mi nők úgy ellazulni és kinyílni, hogy igazán jó lesz a szex.

2018. jan. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

"Kérdező hidd el ha kiakadt volna már rég messziről kerülne téged, és letiltott volna mindenhonnan.


Felteszem a viselkedésével nem utalt arra, hogy zavarná ez a bizonyos történés."


Nem tiltott le. Nem vettem észre a viselkedésén.

2018. jan. 28. 17:13
 18/18 A kérdező kommentje:
15. Nem tudok róla, szerintem nincs.
2018. jan. 28. 17:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!