Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet építeni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet építeni egy férfi vonzalmát (nőként)?

Figyelt kérdés

Teljesen belezúgtam az egyik csoporttársamba. Eleinte észre sem vettem "úgy", de aztán egy órán mellém ült és azóta csak ő jár a fejemben. Nem tudom, hogy észrevette-e, mert eleinte mindig totál zavarba jöttem és mukkanni sem bírtam, ha a közelemben volt. Most már mérséklődött ez a dolog, de még mindig hevesen ver a szívem a jelenlététől. Ő meg nem is tudom hogy áll hozzám. Bulikban csipkelődik velem, meg amikor táncol velem (és ő jön oda hozzám!), akkor is érzem a szikrát. De hétköznap, órákon meg szünetekben is tök semleges, mintha nem is ugyan az az ember lenne... Sőt, szerintem nem tudatosan csinálja, de meg szokott bántani... Pl hív egy másik srácot kávézni, utánuk szólok, hogy megyek én is, erre még becsukja az orrom előtt az ajtót, mintha ott se lettem volna. Vagy rendeltünk kaját, ő meg kért nekem, hogy szóljak már hogy ő is kér, ki is fizettem a kajáját, erre még annyit sem mondott, hogy kösz, de oda se adta a pénzt (pedig lett volna alkalma), én hülye meg persze vártam vártam... Hát nagyon mérges és szomorú lettem. Aztán azt hallottam, hogy tán van barátnője, mástól azt hogy nincs, vagy hogy szakítóban vannak (facebookon amúgy semmi erre utaló jel nincs). Úgyhogy teljes káosz. Tudom, hagynom kéne a fenébe, de már hónapok óta ez megy, a vizsgaidőszak alatt is csak rá tudtam gondolni... Az érzéseimet nem akarom elmondani, mert félek, hogy pofára ejt (már így is szívatva érzem magam), meg amúgy se akarom, hogy ezen csámcsogjon mindenki...

Mit lehet tenni ilyenkor? Azon kívül, hogy felejtsem el, mert azon vagyok, de nem megy...


2018. jan. 26. 23:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kínáld fel magad szexuálisan.


De most komolyan... egy ilyen srácon miért agyalsz? Becsapja az orrod előtt az ajtót? Nemár... A többit le sem írom.


hagyd a fenébe...

2018. jan. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Ahogy elnézem, inkább ő épített vonzalmat benned (tuskóként).

31/f

2018. jan. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Találni fogsz nála figyelmesebb srácot.
2018. jan. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy bunko, inkabb felejtsd el.
2018. jan. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora paraszt...hagyd a fenébe inkább.
2018. jan. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#3: Aki figyelmességét kihasználja ideig óráig, majd kidobja a fenébe és keres újra egy bunkót.
2018. jan. 27. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kicsim, te láttál egy valamilyen (gondolom helyes) pasit, akiről valamit elképzeltél, aki kvára nem ő és abba a valakibe belezúgtál. Nem kell egyből tócsában úszni, mert valaki nem liheg épp körbe, hanem megmaradt férfinak (bár a szememben egy ilyen bunkó takony nem férfi, most csak arra gondolok, hogy nem dob hátast tőled).


Ugyanaz most a helyzet, mint azokkal a pincsi pasikkal, akik a nagy semmire csorgatják a nőkön. Gyakorlatilag úgy táncolsz, ahogy ő fütyül, ha nem vennéd észre. Hol van a női méltóságod ilyenkor amúgy?


Azt kellene észrevenni neked és minden más nőnek és férfinak, aki beeszi ezt a figyelem és szeretetmorzsadobálást, hogy a morzsa nem jelenti azt, hogy megkapjátok a kenyeret. Fel nem tudom fogni, mit rajonganak ezért ennyire emberek. Mindig, MINDIG ugyanaz a szánalmas forgatókönyv, amiből én már reflexből dobbantok, de leírom, hogy tanuljatok: Adott egy ember, látszik rajta, hogy tök jól megvan egyedül. Senkire nincs szüksége. Ez vonzó. Ha szép mellé, még vonzóbb. Van egy esetlen, szeretet/figyeleméhes ember, aki emiatt a tulajdonsága miatt marhára vak. A vonzó illető tesz neki valami kedveset, vagy hűvösen küld felé pozitív jelet. Rámosolyog, vagy egyet bókol mondjuk neki. A másik ugrik rá egyből, azonnal és eltúlzóan reagál rá valami pozitívval. Nem azzal van baj, hogy pozitívan és hogy reagál, hanem aránytalanul. Egyből el akarja kísérni ide vagy oda, elnéz neki dolgokat csak úgy, a pofátlan viselkedését nem adja neki vissza, hanem vigyoriként tűri. Tipikus jófiú/jólány. És itt indul a lejtő, hogy a vonzó valaki elkezd távolodni. Mégnagyobb a ragaszkodás, a sóvárgás, elvégre is, láttatok belőle már valami pozitívat, arra vágytok, hogy újra lássátok. Ez az a bizonyos szeretet/figyelemmorzsa csipegetés. Mégtöbbet tesztek, aránytalanul sokat. Kaptok egy újabb morzsát, aztán megint távolodás. Élvezi, naná, hogy élvezi, mert ő irányít. Na, ez az, amibe nem szabad belemenni. Kedves? Oké! Király! Reagáljatok rá pozitívan! De senki, ismétlem, senki sem jó csaj/jó pasi annyira, hogy többnek nézzétek magatoknál és mindent elnézzetek, megtegyetek neki. Ha megy valahova és nem hív? Szarni bele. Elég egy utalás, hogy "én is gondolkodtam rajta, hogy benézek", aztán ha nem mondja, hogy csatlakozz, ez van. Ha meg rád vágja az ajtót, azzal is vissza lehet csípni. Párom is tudott egy világi paraszt lenni, de nálunk ez poénnal végződött. Ő is vágta már rám az ajtót, mikor még randizgattunk, nem vettem magamra, ő ilyen, nem rossz szándékból. Na, bumm, én meg megettem a kajáját. De ez nyilván már akkor volt, mikor azért megbizonyosodtam róla, hogy bejövök neki, nem pincsültem utána és nem szánalomból hívott el enni. Sőt, elhívott. Visszatérve, a pénz megint olyan, hogy... Miért nem gondolkodtál előre? Kér kaját ő is. Oké. Béluska, leszel szíves finanszírozni magadnak, vagy ha ott a kaja és nem fizet, meg lehet azt enni másnak is. ;) Ha meg azt mondja, hogy fizesd te, akkor nem eszik. Ha meg nincs nála pénz és azért, akkor jó, legyen, fizesd neki, ha ennyire jófej vagy, de kérd vissza tőle, vagy hívasd magad vissza, hogy "lógsz nekem egy ebéddel". Akkor is, ha emiatt húzza a száját, vagy "nem tart majd jófej csajnak". Ennyire nem akarhatsz bevágódni neki a saját károdra! Nem a pasid, hogy fizess helyette.


Tudom, hogy az általam javasoltak nem elég tuti tippek és nagy eséllyel ha betartanád őket, és megmutatnád neki, hol a helye és mit tehet meg, bedurcázna, mert kikerülne a teljes kontroll a kezéből és te pincsiből emberré nőnél a szemében (ami vagy bejön neki, vagy nem), de nem vagyok hajlandó olyan dolgokat mondani, hogy kedveskedj még neki.


Legyen benned tartás, csajszi! És tartsd magad kicsit többre. Ő csak egy srác. Olyan, mint te, csak neki van bréje. De arra nem alapozhatsz.

2018. jan. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ANYAGILAG KIHASZNÁL!!! Én a helyedben kerek-perec kijelenteném neki, hogy keressen MÁSIK JÁTÉKSZERT HELYETTED!!!
2018. jan. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8-as válaszoló vagyok.


Történt érdemi változás az elmúlt 4 hónapban?

2018. máj. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!