Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek egyáltalán nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egyáltalán nem akar párkapcsolatot, vagy csak én nem kellek neki eléggé? 27/N és 27/F

Figyelt kérdés
3 éve külföldön ismertem meg ezt a fiút (nevezzük Janinak), akkor még mindketten egyetemisták voltunk. Nagyon beleszerettem és úgy tűnt, hogy ő is belém. Fél évig voltunk többé kevésbé távkapcsolatban, amikor szakított velem, mert megismert egy másik lányt. Nekem ez nagyon fájt, de próbáltam elfogadni a döntését. Ez után pár hónappal újra egy városba sodort minket az élet, csodás 10 napot töltöttünk együtt, hajtogatta, hogy mennyire szeret, de utána nem nagyon keresett. Nem firtattam a szándékait, csak elhatároztam, hogy örökre elfelejtem. Úgy tűnt, hogy ez sikerült is, összejöttem valaki mással és a kapcsolat alatt egyszer találkoztam Janival és úgy tűnt, hogy mi barátok lettünk. Eltelt így egy újabb év, múlt héten pedig újra találkoztunk. Nagyon kedves, figyelmes volt, bemutatott a családjának, azt mondta, hogy szeret és persze szexeltünk is, ami mondanom sem kell, hogy csodálatos volt. A probléma az, hogy semmit nem mondott arról, hogy mit tervez velem... Én rájöttem, hogy mindennél jobban szeretem. Attól félek, hogy megint az lesz, mint régen, hogy nem keres, én meg nem akarok kérdezősködni. Azt tudom róla, hogy nehezére esik párkapcsolatban lenni, de nem tudom, hogy mit lehet ilyen esetben tenni. Vagy mi van, ha csak velem nem akar járni...

2018. jan. 27. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Jani nem veled nem akar járni.

Janinak te egy tökéletes alkalmi partner vagy, akivel -valószínű- jó a szex, és aki amikor kéznél van, Jani azonnal leemeli a polcról, és azt hazudja neki, hogy milyen fontos neki, s mennyire szereti őt.

Hát, ne haragudj, de Jani átejt téged. Te meg elhiszed, hogy Jani szeret.

Jani gané, te meg naiv vagy!

2018. jan. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
EZt mi nem tudhatjuk, de hogy téged nem akar, csak alkalmi szexre, az biztos. Én csak azt nem értem, minek állsz vele szóba még.
2018. jan. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy el akar köteleződni akárki mellett is a közeljövőben. Te arra vagy jó neki, hogy bármikor elővehet, amikor éppen nincs szebb/vékonyabb/izgalmasabb. Örök pótlék, mindig bevethető B-terv.

Egyébként te sem vagy semmi, hogy párkapcsolat mellett is Janizgatsz...

2018. jan. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Iszonyúan naív vagy, de majd kinövöd nyugdíjas korodig. Vagy nem. Valamelyik mindenképp.
2018. jan. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kár ilyen janikhoz kötni magad szex-szel, mert akárhogy is, a szex köt - erre van kitalálva.

Ha szeret, akar téged, akkor megkéri a kezed. Ha nem teszi, nem akar igazán, de szexelni biztos jó vagy neki.

Kedves kérdező, együttérzek veled. Nem őrizted eléggé a szíved, pedig abból indul ki minden élet.

Jani felől meg nem írom le, miket gondolok, mondjuk úgy finoman, hogy elővigyázatlanul töri össze a szívedet.

2018. jan. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is csatlakoznék a többiekhez konkrétan te egy használatitárgy vagy az ő szemébe te pedig állításod szerint szerelmes szóval iszod a szavait minden egyes alkalommal mikor jelentkezik .. ha összeakart volna veled jönni akkor ez alatt a 3 év alatt már régen közölte volna veled ha valaki akar valamit/valakit és az a másik is akarja akkor a történetnek nincs akadálya szerintem ha nem szeretnél játékszer lenni továbbra is akkor elkell felejtsd :)
2018. jan. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mekkora ostoba r1banc a kerdezo. Baratja van es massal szexel.
2018. márc. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Én rájöttem, hogy mindennél jobban szeretem."


Ahhoz kepest hogy diplomas vagy meg 27 eves, ugy irsz mint valami 16 eves.

2018. márc. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!