Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet ebből még valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből még valami?

Figyelt kérdés
Teljesen el vagyok keseredve. A jelenlegi párommal 1 évig dolgoztam együtt mialatt felfigyelt rám össze akart jönni velem. Én folyamatosan visszautasítottam míg nem úgy döntöttem próbáljuk meg. Ő egy 6 éves nagyon szörnyű kapcsolatnak vetett végre véget ami érzelmileg lenullázta. Nem volt szerelmi bánata inkább az idegei mentek tönkre... a kapcsolatunk 1 évében az ex reakcióit " várta tőlem " most már érzem hogy ez megváltozott. 1,5 éve vagyunk együtt és még nem szerelmes belém. Szeret.. tudom és érzem is de szerelem nincs. Amire ő nagyon vágyik. Úgy érzem nekem ő életem párja.. ezért is voltam türelmes hozzá. Van értelme folytatnom ? Vagy inkább lépjek ki ebből.. jelenleg nem bírok annyira szeretem. Volt olyan aki hasonló szituban volt? Hogy végződött ?
2018. jan. 28. 08:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem pont ezt akarod hallani, de én voltam így és végül szakítás lett. Én voltam aki nem volt szerelmes. Sosem csaltam meg és amíg szét nem mentünk nem is kavartam senkivel az égvilágon, de annyira felőrölt a szerelem utáni vágy, hogy szerintem önkéntelenül kihatott a viselkedésemre a párom felé, és így ő hidegült el tőlem. Mire észbe kaptunk, már idegenek voltunk egymásnak. Négy évig húztuk, aztán kimondtam, hogy legyen vége.
2018. jan. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Tapasztalatokra vagyok kíváncsi. Azóta sikerült rátalálnod a szerelemre ?
2018. jan. 28. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!