Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyik idősebb lány barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik idősebb lány barátom iránt többet érzek mint barátság, hogyan válthatnánk más kapcsolatra? Mit tudok tenni ami működne, beválna?

Figyelt kérdés

Gondolom más is volt már hasonló helyzetben, mik a bevált módszerek, amivel el lehet érni, hogy más is legyen közöttünk ?

Köszönöm szépen előre is !



#szerelem #hogyan hódíthatom meg
2018. jan. 31. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez így kevés infó. Korotok? Mennyire közeli barát? Adta jelét, hogy bejönnél neki?
2018. jan. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%
Nincs olyan, hogy bevált, tuti recept, minden ember más. Az egy dolog, hogy másnak esetleg összejött, de ahhoz kellettek érzelmek mindkét fél részéről. Ha ő nem érez úgy irántad, ahogy te iránta, akkor semmilyen praktikával nem fog beléd szeretni. Szerintem próbálj meg közelebb kerülni hozzá, többet legyetek kettesben, add a jeleket, figyeld, hogy reagál és ha úgy érzed, nem viszonzatlan a dolog, akkor beszélj vele őszintén. Ahol érzelmek vannak, akár csak az egyik részről, az már nem barátság, nem sok vesztenivalód van.
2018. jan. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én F 23 éves vagyok, ő N 25.
2018. jan. 31. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!