Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátság egy idősebb, nős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság egy idősebb, nős férfival? Van értelme?

Figyelt kérdés
Szerintetek létezhet barátság egy huszonéves lány és egy negyvenes férfi között? Nem tudom pontosan, ő mit érezhet irántam, nem merek rákérdezni. Én magamról csak annyit tudok, hogy nagyon szeretem a társaságát, nem tudom pótolni semmivel a vele való beszélgetéseket. De félek írogatni neki, meg találkát kezdeményezni, mert ki tudja mi lesz belőle. Meg lehet, hogy a felesége sem örülne neki, nem tudom, mennyire félreérthető a viselkedésem.
2017. máj. 15. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

Pontosan ahogy írod: a feleségének biztos nem tetszene ha megtudná, és abban is igazad van,hogy ki tudja mi lesz belőle. Én nem hiszem,hogy megállnátok a barátságnál.

Már ha alapjaiban nézed a történetet: egy nős negyvenes férfinak minek egy huszonéves - idegen- lány barátsága?Ott a felesége, vagy esetleg egy bizalmas barátja ha van valami problémája.


És viszont is:Neked miért van szükséged egy negyvenes nős pasi barátságára?Gondolom vannak barátnőid, hasonló korú srácok.


Ebből sosem lenne barátság, sőt, már most sem annak indulna, hidd el, és ezt Te is pontosan tudod.

2017. máj. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik neked mint férfi?
2017. máj. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

1. válaszolónak: a felesége ismer engem, és vele is jóban vagyok alapvetően. Nem szeretnék a bizalmával visszaélni meg semmi ilyesmi, nem akarom "lenyúlni" a férjét.


Szerinted a pasinak nincs szüksége rám? Én úgy vettem észre, hogy szívesen beszélget velem, és elmondja a problémáit, a gondolatait, és mindig fontos neki az én véleményem is. Én nem értek a férfiakhoz, de nem hiszem, hogy kimondottan egy szexuális tárgyat látna bennem. Nem viselkedem kihívóan, még megérinteni se szoktam.


Nekem szükségem van rá, sajnos a korombeliekkel nehezen értjük meg egymást, szerintem ez a neveltetésem meg talán az agyműködésem miatt is van (átlag feletti iq :( )


2. Nem tudom sajnos... nem hiszem, hogy együtt tudnék élni vele, egy párkapcsolat szerintem nem működne köztünk... valamennyire vonzó azért...

2017. máj. 15. 22:41
 4/10 anonim ***** válasza:
64%

Anno az én kapcsolatom is barátságnak indult egy nálam 15 évvel idősebb nős pasival. Aztán a szeretője lettem. Elvált, és már 8 éve házasok vagyunk.

Nem érdekel senkinek a kioktatása! Csak leírtam egy lehetséges végkimenetelt.

2017. máj. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező ,mintha csak én írtam volna a sztorit. Mi is legjobb haverok vagyunl egy nős férfival 4 éve tart a barátság. :).

Minden téren örülök,hogy megismertem őt ,mert egy nagyon jó ember. Csak sajnos én többet akarok tőle.

Ha gondolod írj privit.

2017. máj. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A tűzzel játszol.

Ha most kicsit vonz, később jobban fog.

Ha most még nem féltékeny a neje, később majd az lesz.

Viszont, ami nem változik, hogy mindig húsz évvel leszel fiatalabb a feleségnél.

2017. máj. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

Nekem 4 haverom van,egyik 34(10éve ismerem),másik 38(őt 7éve és nös volt már akkor is). Van egy 47éves(szinten nős,kb 5éve ismerem) és a tesoja,49éves(5éve ismerem,párja van).

Mindig szamithatok rájuk és tenyleg csak haverok. Voltam velük bulizni meg ketesbe is,soha nem probalkoztak.

Viszont van egy férfi,50en éves lesz. Vele ugy indult hogy haverkodtun,aztan egy honapra rá öszejöttünk,1éve vagyok vele (igaz ő már nem volt nős).

Szoval barmi lehet belölle.

En pl biztos nem kezdenék házas pasival.

Sztm dumalgassatok,aztan majd kiderül hogy tenyleg csak haverkodni akar e.

n25

2017. máj. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én erről azt gondolom,hogy biztosan vonzza őt a fiatalságod,téged meg az,hogy egy érett férfival beszélgetsz.Ez viszont messze nem barátság kategória nálam,haverságnak sem nevezném.Egyszerűen valamiért bejöttök egymásnak.Nyilván ez nem jelenti azt,hogy kavarni is fogtok,de ha jobban összemelegedtek,akkor nagy az esélye.Mivel neki van vesztenivalója,és egy másik nő inná meg az egésznek a levét,így nem javaslom,hogy közelebb kerülj hozzá.Legalábbis hasonló helyzetben én visszafogom magam,ezt látom jónak.
2017. máj. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a válaszokat! Én mindenkinek zöldet adtam.


Lehet, hogy ez tényleg nem nevezhető igazi barátságnak, nem tudom :( Az a helyzet, hogy nincs túl sok barátom, de ami van, azt megbecsülöm, nem akarom elveszíteni.

2017. máj. 16. 20:48
 10/10 Bolcs_Elek ***** válasza:
A pasi szexelni akar veled ezert udvarol. Dontsd el hogy alarsz egy szeretoi viszonyt vagy sem.
2021. ápr. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!