Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bevallanátok az exeteknek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevallanátok az exeteknek, hogy még mindig őt szeretitek, ha sejtenétek, hogy ő is így érez?

Figyelt kérdés
21/L

2018. jan. 31. 16:19
 1/8 A kérdező kommentje:
Tiszta depósak lennétek és nem kellene senki más csak Ő.
2018. jan. 31. 16:20
 2/8 anonim ***** válasza:

Tudni kell a sejtés nem elég.

Ő bevallaná?

2018. jan. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazából jobb, ha elmondod neki, hogy mit érzel, mert ha esetleg visszautasít, legalább nem rágódsz még ezen hetekig.
2018. jan. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ex, akkor nem véletlen lett ex...

Szóval sosem foglalkozom exekkel, én erre... ő arra...

Nincs ha.

2018. jan. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem szakítottam ok nélkül, a szerelem pedig önmagában édeskevés egy jó kapcsolathoz, úgyhogy nem. Helyette a túllépéssel foglalkoznék.
2018. jan. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Simán
2018. jan. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, egyszer megtettem.

3 hónap kapcsolat után szakított, nem haladtunk sehova, nem működött.

Kb másfél-két hónapig külön voltunk, de minden nap beszéltünk és még mindig ugyanannyira szerettem. Próba szerencse, kinyögtem neki hogy még szeretem és nem akarok külön lenni.

Ő is így érzett, úgyhogy megbeszéltük hogy mitől nem volt jó, kijavítottuk azokat a dolgolkat, és azóta már 8 hónapja elképesztően boldogok vagyunk.

2018. febr. 1. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Természetes,hogy igen.
2018. febr. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!