Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért bőgök egy ilyen pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bőgök egy ilyen pasi miatt? Mit tegyek, hogy elfelejtem?

Figyelt kérdés
Tavaly júliusban írt rám, cseteltünk. Sokszor volt szó randiról, de hosszú ideig nem lett belőle semmi. Volt hogy napokig eltűnt, nem keresett, aztán, mintha semmi sem történt volna, újra írt. Sosem udvarolt,kedveskedett, én mégis elkezdtem ragaszkodni hozzá, vártam az üzeneteket. Végül decemberben volt egy randink, ami jól sikerült, de utána ismét semmi. Ez az utóbbi hónap úgy telt el, hogy alig beszéltünk, vagy épp hogy írt egy két szót naponta. Régen sejtem, hogy nem lesz ebből semmi, de mégsem tudom elengedni. Pszichológiailag függök tőle úgy érzem... Pl, van hogy napokig rám sem néz, ilyenkor dühös vagyok rettenetesen rà, megfogadom, hogy hagyom, ha neki nem vagyok fontos. Aztán ha ír, akkor minden hargom elszáll, és egy időre megint mindent szépnek látok. Sőt, magam is mondvacsinált ürügyekkel keresem, csak hogy beszéljünk, holott ő nem mutat semmiféle érdeklődést. Vagyis, azon az egy randin úgy volt, hogy mindketten jól éreztük magunkat, hogy lesz folytatása, aztán mégis itt tartunk. Már magamat utálom, hogy ennyire padlón vagyok tőle, pedig nem érdemli meg. Hetekig szenvedek, amíg nem keres, most is legutóbb egy hete pénteken beszéltünk pár szót, és azóta naponta sírok miatta, lesem, hogy mikor elérhető, hogy nem írt-e. Tudom, hogy ez hülyeség. Hogyan felejtem el, mit tegyek, hogy ne fájjon ennyire az, ami még el sem kezdődött?
2018. febr. 3. 14:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
38%

Megpróbálom lassan, nagy betűkkel írni, hátha úgy átmegy:

TINI KATEGÓRIA!

2018. febr. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Sajnos nem... Éveim alapján rég nem vagyok tini, bár érzelmileg, és a leírtak alapján azon a szinten lehetek. De nem tehetek róla, az a rész kiesett az életemből.
2018. febr. 3. 15:00
 3/17 anonim ***** válasza:
77%

Először el kéne döntened mit akarsz tőle. Szerintem olyasmi lehet, hogy vonzódik hozzád kicsit, de nem annyira, hogy úgy érezze komolya kapcsolatot akar. Szerintem ez passzol a helyzetre. Nem akar szívatni ezért nem kezdeményez aktívan, de szeret veled beszélni ezért ír.


Lehet valahogy könnyedebb valamire nyitott lenne. De akkor neked kell kezdeményezőnek lenni.


Vagy pedig valahogy megszakíthatnád a kapcsolatot vele. Itt lehet az is akár, hogy nyíltan megmondod neki, hogy felkavar ez a dolog, de úgy látod, hogy ennek itt van a plafonja és ez meg neked nem jó és ne írjon. És akkor te is kibírod, hogy ne írj. Esetleg le is tilthatod mindenhol.


Mondanám másik lehetőségnek, hogy kezdj el másokkal ismerkedni, de ott az a gáz, hogy most ez a valaki egy nagyon idealizált módon létezik benned, mert nem lett kapcsolat a nehézségeket a nehéz oldalait át sem élted. Szóval ehhez a nem valós dologhoz mérnél másokat. szóval jobb ezt lezárni előbb.


Az is egy lehetőség lenne, hogy valahogy barátságot csinálni belőle. De nem hiszem, hogy ez itt menne.

2018. febr. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Én akartam ezt a kapcsolatot vele, komolyat, a könnyedebb nem az én terem, ezt tudja ő is, és hasonlóan gondolkodik szerintem. Vagyis az jött le. Ismerkedni tényleg nem idők senkivel most miatta, mert ott van bennem az a gondolat, hogy volt a randi, és úgy volt lesz folytatás, mert mindkettőnknek jó lenne. Nekem ezelőtt senkim sem volt, semmilyen komoly kapcsolat. Aztán jött ő, és úgy éreztem, hogy ő az, akire vártam. Egy ideig türelmes voltam, de a randi után ez megváltozott, mert semmi előrelépés nem történt azóta. Most van két másik srác is, akik kezdeményeztek, de nem tudok velük mit kezdeni, mert itt van ő, az első helyen, hiába ilyen a viselkedése. Lehet ha kimondaná, hogy nem akar semmit, akkor jobb lenne és megváltozna a dolog. De ez a bizonytalansàg, sóvárvás utána kikészít.
2018. febr. 3. 15:18
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Pedig csak egy elhatározás kéne, hogy lesz.rod. Most komolyan olyan valakin akarsz kínlódni, akit nem érdekelsz? Tiltsd le, szüntesd meg vele a kapcsolatot első körben, mert addig nem fog menni. Ne érdekeljen, hogy mit gondol. Nem kell hagyni, hogy réngasson, te meg ugorjál neki.

Azt megkérdezhetem, hogy mennyi idősek vagytok? Mert ez kissé gyerekes, bocsi.

2018. febr. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szexeltetek? Mert akkor azert nem mondja, hogy kopj le. Latja, hogy kaphato vagy ra es el a lehetoseggel, ha olyanja lesz. Felejts el, mert ki fog hasznalni.
2018. febr. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
69%
3 vagyok. Akkor ha ennyire komoly benned ez, akkor szerintem vedd fel a kesztyűt mielőtt elsomfordálsz. Kicsit vedd át a kezdeményezést. Állj neki egyre durvábban provokálni. Nyilván ebben semmi gyakorlatod nincs, ha ez lesz az első kapcsolatot. De valahogy próbáld feszíteni a húrt, amíg valamerre el nem pattan. Derüljön ki világosan mi van. Ha durván összeomlik majd az egész, vagy szétégeted magad. akkor legalább tovább fogsz tudni menni.
2018. febr. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ezért nem szabad neten ismerkedni,
2018. febr. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Privátra: ha letiltani szerinted gyerekes húzás egy ilyet, akkor erre nem tudok mit mondani. Olvasd el párszor, amit ide leírtál. Ha az sem ébreszt fel, akkor menthetetlen vagy.
2018. febr. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Én nem írtam privát üzenetet senkinek. Egyenlőre várok, nem tiltom le, nem szakítom meg vele a kapcsolatot, de én sem fogom keresni. Talán ő sem fog soha többé, és akkor elválnak útjaink. Nem tudok rászállni és kezembe venni az irányítást, sem tapasztalatom, sem önbizalmam nincs ehhez, de őszintén, kedvem sincs. Ha nem hát nem. Esetleg, ha valamilyen csoda folytán táplálkozunk személyesen, elmondom neki, hogy azt hittem egyenesen ember ennél, és megmondja, hogy nem kellek. De ez csak egy forgatókönyv, az élet majd hozzá a szituációt. Meglátjuk. Mától megpróbálok semlegesen állni a dologhoz, és szépen lassan biztosan elfelejtem.
2018. febr. 4. 13:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!