Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt egy férfi, akivel ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy férfi, akivel ismerkedtünk egy darabig. Hamarosan lesz a szülinapja. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár hétig tartott csak az ismerkedés, néha nagyon jól kijöttünk, néha teljesen félreértettük egymást.

Pl. volt olyan, hogy találkozót ígért szombatra, de időpontot nem írt. Néha ráírtam, hogy most mi lesz? Mert szeretek időben elkezdeni készülődni. Egyszer csak írta, hogy most végzett és találkozhatunk. Majd eltűnt. Írtam neki, semmi válasz. Másnap írta, hogy lelkizett egy barátjával :) Ezen mindketten megharagudtunk a másikra. Szerinte én erőszakos voltam és nyaggattam, szerintem bunkóság volt részéről.

Ennek az lett a vége, hogy fb-ról is tiltott (ezt sem nagyon értem) :(

Viszont készültem neki születésnapjára pár saját készítésű ajándékkal és egy szép kerek számot ünnepel. Mindenképp szeretném neki átadni és mindenképp felköszönteni :( Írjak majd neki sms-t, vagy hívjam? Vagy nyugodjak bele, hogy úgysem reagálna? :(((

És meg szeretném beszélni a történteket, szerintem nem lehetetlen, nem tudom, miért ilyen makacs. Nem történt köztünk semmi, a legnagyobb dolog, hogy egy percre megfogta a kezem :)

Azért is lenne fontos, mert a baráti körünk ugyanaz és nem szeretném, ha ebből feszültség lenne. Meg azt sem, hogy egyszer ő megy el a programokra, egyszer én.

Hogy oldhatnám meg ezeket?


Bocsi, ha hosszú lett! :)


2018. febr. 3. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Jól értem hogy letiltott facéról és te ezek után kedveskedni akarsz születésnapjára ??


Már a legelején elrontottad hogy te kérdezősködtél a találkozó miatt


A helyedben még az utcán is hátat fordítanék neki ha véletlenül arra jönne

2018. febr. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen, jól érted!

Sokáig készült a meglepetés neki. Most mégis mit csináljak, dobjam ki? :(

És nem szeretném, ha ki lennék utálva a baráti társaságból, ezért is lenne fontos megbeszélni valahogy :(

2018. febr. 3. 16:02
 3/8 anonim ***** válasza:
A baráti társasággal ne törődj. A jó emberek mindig egyedül vannak.
2018. febr. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Várok még véleményeket :)
2018. febr. 3. 20:27
 5/8 anonim ***** válasza:

Én átadnám az ajándékot neki, és annyiban hagynám.

Én is készültem valaki születésnapjára, de csak köszöntöttem végül, a neki szánt ajándékot pedig eltettem

2018. febr. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De hogy adhatnám át neki, ha le vagyok tiltva? Gondolom, ha írok neki sms-t arra sem válaszol :(
2018. febr. 3. 21:09
 7/8 anonim ***** válasza:

Elküldeném neki valahogy, akár egy ismerössel, leadni a munkahelyén, mellé egy üdvözlettel.

Az smsre vagy reagál vagy sem.

2018. febr. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Lehet egy próbát megér. Veszíteni valóm már nem sok van :) Még várok egy pár napot, hátha lenyugszik egy kicsit és higgadtan tudja kezelni a helyzetet.
2018. febr. 3. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!