Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak akik nem tudnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak akik nem tudnak beszélni az érzéseikről, akik nagyobb szabadságigénnyel rendelkeznek?

Figyelt kérdés

Nektek mennyi idő kell míg megnyíltok a párotok előtt? Mennyi idő míg ki meritek mondani az érzéseiteket?


Nagy szabadság igénnyel rendelkezők, akik pl nem akarnak minden nap találkozni a parjukkal. Nektek megszűnik ez ha igazán szerelmesek lesztek?


2018. febr. 6. 08:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyen pasik esetében sosem tudom, hogy vajon csak türelmesnek kell lennem és idővel belémszeret/gyakrabban igényli a társaságom, vagy hagyjam a francba, mert úgyis fűzöget mellettem másokat is és alkalmatlan lenne párkapcsolatra. Nagyon bizalmatlan vagyok az ilyenekkel szemben..
2018. febr. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Pontosan ez az amit én sem tudok eldönteni. Idő kell hozzájuk?


Várom a véleményeket.

2018. febr. 6. 08:44
 3/8 anonim ***** válasza:
2-3 hónapot érdemes adni a dolognak. Addigra szerintem bárkinek meg kéne tudni nyílni, aki kapcsolatot/szerelmet akar és akinek fontos vagy, nem pedig csak játszik veled. Annál több időt nem fordítanék senkire, ha úgy érzem, hogy nem vagyok elég fontos neki.
2018. febr. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Első komolyabb kapcsolatom (igazán szerettem azt a lányt, önhibámon kivül elég kulturálatlan módon történt a szakításunk) után eléggé bezárkoztam, már mint olyan téren hogy ellene voltam az érzelgösdinek, igényeim persze voltak melynek eleget téve akadtak partnerek az életembe. Viszont fizetős lányok valahogy sosem vonzottak, így azokat mindig is kerültem. Egy idő után már kezdtem élvezni azt, hogy milyen könnyen meg tudom fűzni a kiszemelt partnereimet, tudom bunkó dolog, de mindig korrektül viselkedtem és elmondtam hogy mi kell nekem. Ettől függetlenül nem érzem, hogy nagy szabadság igényem lett volna, csupán féltem újra beleszeretni valakibe.

Na de itt jön a fordulópont és tulajdonképpen a kérdéseidre a válasz, a hosszú felvezető csupán az érthetőség miatt volt.

Megismertem egy lányt aki épp szakítás után volt néhány héttel, egész jól elbeszélgettünk, kezdetben épp úgy tekintettem rá mint a többire, lefektetem aztán továbblépek, de nem adta könnyen magát. Jó néhány hétig csupán találkozgattunk, semmi több, viszont megismertem, és olyan nőt láttam meg benne, mint még senkiben. Az első randink is elég hosszúra elnyult, de csak úgy röpültek az órák, hogy észre sem vettem. Egy csettintés alatt mint aki 180 fokot fordult volna. Egyszerűen már igényeltem a társaságát, leírhatatlanul boldog voltam (vagyok mai napig is) mellette és teljesen másodlagossá vált az, hogy minél hamarabb ágyba fektessem. Nem tudom, hogyan vagy miképp tudta áttörni a falakat, de egyszerűen beleszerettem, mai napig sem tudok egy konkrét dolgot mondani miért szeretem, de szeretem, pedig az elején el sem akartam hinni azt, hogy én újra szerelmes lennék, nem egyszer röhögtem ki magamat, hogy biztos nem vagyok az, de hát tévedtem, már 3 éve együtt vagyunk.

2018. febr. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%

Altalanositani ebben nem lehet, ezert csak szemelyes tapasztalataimat tudom leirni. Remelem, ez is segit.

Nekem több, mint egy evbe telt, hogy kimondjam, hogy szeretem. Pedig mar együtt is eltünk. Mivel amugy ereztettem vele, ö szerencsere nem eröltette.

Nem elsösorban eltelt idö kerdese, hogy mikor nyilok meg, hanem mikor adodik alkalom, amikor ugy erzem, hogy megfelel. Ha tudom vagy erzem, hogy a masik elvarja, akkor nem nagyon erzek keztetest erre.

A szabadsagerzet talan annyiban valtozott, hogy örülök, ha ö is csatlakozik tevekenysegeimhez, mint a turazas, motorozas stb. Most mar sokat megyünk együtt, de szüksegem van arra is, amikor nelküle napokra elmegyek vagy csak baratokkal megyünk. Kell egy kis idö, hogy tenyleg hianyozzon, akkor viszont csodas erzes, hogy hazavar szeretettel.

2018. febr. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#4 Azért szerettél bele, mert nem adta könnyen magát. Hiába tagadja itt gyakorin sok pasi, hogy nem azon múlik egy kapcsolat, hogy mikor van szex, nagyon sokszor múlik ezen. Akiknek nem adtam könnyen magam, mindig akartak kapcsolatra is idővel. Akiknek meg könnyen adtam, azoknál parázhattam utána, hogy vajon csak arra kellettem, vagy lesz több is..most már pont ezért fordítva csinálom: előbb legyen több, aztán a szex :)
2018. febr. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy ilyen, ne jöjj össze velük!!!!!
2018. febr. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#6 Igen részben igaz, sokat jelentett az hogy nem adta könnyen magát, de azért kellett más is, hogy nála maradjak, legyünk tárgyilagosak ha nem lett volna más vonzó tulajdonsága, nem vártam volna rá annyit.
2018. febr. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!