Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelenthettek az érintései?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthettek az érintései? Fog még kezdeményezni vagy legalább várni? Vagy lezárta már magában és tovább lépett?

Figyelt kérdés

Szemezek egy kedves kolléganővel, aki fél éve kezdett itt.

Talán lehet, hogy vette a jeleket, mert novemberbem minden nap finoman megérintette a vállamat és a nyakamat. Ezt lehet jelnek venni esetleg? Vagy nem? Azt észrevettem, hogy más férfinak nem csinálta.

De sajnos 2 hét után ezek elmaradtak.

Utána volt egy party, ahol megérintett újra. Elhatároztam, hogy meg fogom szólítani. Amikor odajött annyira zavarban voltam, hogy nem értettem, hogy mit kérdezett.

Következő héten odajött megölelni, de akkor már annyira le voltam blokkolva, hogy kb összehúzva magam hozzábújtam, nem átöleltem. Ráadásul magasabb is nálam, így kiábrándító lehetett számára :(

Okulva ebből elkezdtem kezdeményezni, háromszor vagy négyszer ráírtam valamilyen semleges témával, hogy hátha veszi a lapot, elhív kávézni ebédelni, de sajnos nem terelődött rá. :(

Idén már olyan furcsán mosolyog, nem tudom, hogy mit gondolhat rólam.


Sajnos eddig főleg a lányok kezdeményeztek a kapcsolataimban így nem vagyok valami ügyes ebben. Ráadásul ő nem lány, hanem intelligens, határozott, erős, kiforrott, kiteljesedett, igazi nő.



2018. febr. 7. 18:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát ba+, növssz golyókat és hívd el te valamerre -,-
2018. febr. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2018. febr. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Próbáltam kezdeményezni, azért szemeztem vele és írtam rá, hogy tetszik a zene ami áthallatszott az irodába. Néha be is néz elköszönni. Reméltem, hogy veszi a jeleket és felveti, hogy menjünk ebédelni vagy teázni.

Még nem volt olyan helyzet, hami alkalmas lett volna megkérdezni, hogy lenne-e kedve együtt teázni vagy beszélgetni.

Eddig mindig úgy volt, hogy a lány hívott el valahova és akkor kettesben nyugis helyen beszéltünk, elindultak és alakultak a dolgok.

De itt nem tudom hogy lehetne, mert ő nem hív el, amimor meg kettesben voltunk leblokkoltam...

2018. febr. 7. 19:46
 4/12 anonim ***** válasza:

Pl lehetett volna úgy hogy szóban mondod el hogy milyen szép a zene amit hallgat és megkérdezed milyen zenekar. Ebből indulhatott volna egy beszélgetés aminek a végén felvethetted volna.

Igazából a beszélgetés az emberi kommunikáció legcélravezetőbb módja.

Az amit te előadtál még női kezdeményezésnek is gyengusz nem hogy férfi részről.

Nem nagyon hiszem hogy fog még próbálkozni. És nem igazán értem mire kéne várnia hisz ha jól értem ez hónapok óta megy és ha rajtad múlik nem lesz előrelépés.

2018. febr. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"Reméltem, hogy veszi a jeleket és felveti, hogy menjünk ebédelni vagy teázni."


Öregem,nem ülsz te fordítva a lovon már bocs a kérdésért?:D Kapd már össze magad és ne jelelgess mint egy pu*ci hanem hívd te ebédelni!

2018. febr. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Beszélgettünk, vagyis írogattunk tovább persze, de nem terelte pl egy közös kávéra a témát.

A személyes beszélgetést szeretném én is kettesben valami biztonságos környezetben, nyugis helyen, ahol csak rá tudok figyelni. Ezért reméltem, hogy elhív valahova.

Próbálok előre lépni, azért is írtam rá...

2018. febr. 7. 20:25
 7/12 anonim ***** válasza:
Menthetetlen vagy :) Sok sikert.
2018. febr. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát erre csak annyit írok, hogy pfúB+

Mi vagy te, óvódás kislány? Legyél már férfi!

N

2018. febr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

De komolyan nem érzed hogy a férfinak kellene az elhívást meglépnie?

A nő szerintem bőven egyértelművé tette hogy szabad a pálya és többször felvette veled a kapcsolatot így "megcselekedte amit megkövetelt a haza".

Ha innentől még mindig úgy érzed az ő dolga lenne akkor mindenki jobban jár azzal hogy ez nem jött össze.

2018. febr. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

"Ha innentől még mindig úgy érzed az ő dolga lenne akkor mindenki jobban jár azzal hogy ez nem jött össze."


Sehol nem írtam, hogy azt gondolnám, hogy az ő dolga lenne. Fentebb leírtam, hogy miért nem megy és hogy remélem, hogy lépni fog.


A jó kívánságodat köszönöm, jól esett.

2018. febr. 7. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!