Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mikor egy férfi bolondít egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor egy férfi bolondít egy lányt szexelnek meg minden, hogy hogy nem alakul ki érzelem/szerelem?

Figyelt kérdés

Adott egy férfi és egy lány. Tegyük fel a férfi csak bolondítja a lányt, (tehát csak szexre kell neki)de tetszik neki meg szimpatikus. A férfi féltékeny is, csókoloznak , szeretgetik egymást, beszélgetnek stb. Szexelnek.


Adott ez a szituáció szerintetek ki alakul a szerelem a férfi részéről vagy ha nem akkor hogy hogy nem?


2018. febr. 8. 00:28
 1/10 anonim ***** válasza:

Vagy igen, vagy nem.

Ha igen, akkor azért, mert nem tud neki ellenállni és enged az erzelmeknek;

Ha nem, akkor azért mert csak szexre kell neki a nő és nem enged az érzelmeinek.

2018. febr. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez bonyolult, több retu dolog.

Ha az illetonek nincs baratnoje, felesege akkor tud ugy szexelni, hogy ne legyenek erzelmek, hiszen d*gni kb. Barki jo, de ha nincs meg „az” amit keres nem ragad le.

Ha tartos kapcsolatba el, ami atmenetileg s**r elofordul, hogy beleszeret a szexpartnerbe, mert megadja az illuziot amit a tartos kapcsolat mar nem tud. Az allando kedvesseget, humort, a változatosságot. Ez altalaban atmeneti, amilyen gyorsan jon úgy megy is, es marad az asszony mellett.

2018. febr. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Itt az oldalon van egy tanár, aki profi ebben. Kérdezd meg tőle. Amúgy ez kicsit ilyen állatias dolog. Az állatok sem érzelemből közösülnek. Nekik ez így jó. A kevésbé fejlett személyiségű embereknek is ez megfelel.
2018. febr. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%
Mert a ferfinak van felesege , gyereke es a szeretet otthon megkapja .
2018. febr. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#3: Milyen tanár?
2018. febr. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%
Máshogy működik az agyuk / ez nem valódi szexuális vágy, hanem valamilyen neurózis (félelem, düh, stb.), amit úgy interpretálnak maguknak, hogy szexelniük kell. youtube: Feldmár: a valódi szexuális vágyról.
2018. febr. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nem akarnak szerelmesek lenni. Én 2 éve nem voltam szerelmes, mert még nem találtam meg azt, akibe nyugodt szívvel az tudnék lenni. Meg egy ideig inkább csak kalandozni akartam, akkor meg azért nem akartam szerelmet, a fiúkra ez a legjellemzőbb. És én lány vagyok, kikérem magamnak, hogy egy nő ne tudná tudatosan irányítani az érzelmeit :D Mindenki tudja. Sok pasi fél az elköteleződéstől is, így inkább tudatosan kerülik az érzelmeket.
2018. febr. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én nem reménykednék. A szerelmet akarni is kell. Ha tudatosan csinálja, akkor nem fog az lenni. Ne tévesszen meg a gyengédség, titkon mindenki vágyik erre. A féltékenykedés meg abból ered, hogy nem akarja hogy más is használjon téged tehát csak birtoklási vágy.

A nők hajlamosabbak érzelemből szexelni, biológiailag is így vagyunk kódolva. A férfiak meg pont ellenkezőleg: megy érzelem nélkül is. Aki fejlettebb EQ szinten, annak ugyan úgy érzelemből fog menni csak, ők viszont nincsenek szexkapcsolatban.

Döntsd el, hogy akarod-e ezt a valamit vagy olyat keresel, aki nem besz.ri belemenni egy kapcsolatba.

2018. febr. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert nem egyformán működünk. Ne tévesszen meg az a viselkedése, ami lefedi azt a pár órát. Ha szerelmes akarna lenni, nem csak szexre akarna az ember. Ettől meg kár ezt várni.
2018. febr. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A mi szitunkban sajnos nem alakult ki. Mármint az ő részéről. Én beleszerettem. :/ (A szexen kívül is sokat találkoztunk, csókolóztunk, ölelgettük egymást, és ő is féltékenykedett)
2018. febr. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!