Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért mond ilyeneket a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mond ilyeneket a párom?

Figyelt kérdés

A páromnak az utóbbi időben picit nem úgy gurul a szekere mint ahogyan tervezte. És tegnap volt egy olyan megjegyzése , hogy ha úgy érzem , hogy nem vagyok boldog mellette vagy egy gazdagabb férfira vágyok ő teljes mértékben megért és nem állna az utamba. Mivel , hogy fiatal szép vagyok még és miatta ne maradjak le az élet adta szép lehetőségekről.

Amúgy csak 3 év van köztünk. És nekem eszem ágába nincs lelépni, ha most szegényebbek vagyunk attól még szerintem ugyanúgy lehet szeretni egymást, de nem tudom megértetni vele. Mindig ostorozza magát azzal , hogy nem tud minden nap szép éttermekbe vinni hanem havonta pl 2 alkalommal. Meg nyaralni és évente egyszer tud elvinni. Pedig sose mondtam , hogy nagyravágyó lennék. Mit csináljak , hogy megnyugodjon, hogy nem a pénz számít mindig.


Én 25/N vagyok párom 28/F


2018. febr. 8. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
ő tart el, vagy dolgozol? nekem úgy tűnik a leírásból hogy a párodnak megfelelési kényszere van, és alig van önbizalma, illetve azt sem tudja hogy mi a feltétel nélküli szeretet.
2018. febr. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindketten dolgozunk , csak most nála nem tudni , mi lesz a céggel ahol jelenleg van.
2018. febr. 8. 12:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Szálljon le a Földre. Az átlag ember, így él. Sokan havi 2 éttermet sem engedhetnek maguknak meg, komolyan emiatt hisztizni.

Amúgy is elég hülye, ha mondjuk fél millió lenne a nettó fizetése akkor ő ebből laza 200 ezret elcseszne éttermezésre egy hónapban.

Értelmes ember az megtakarításokba gondolkodik nem abba, hogy elherdálja hülyeségekre a havi keresetét.

2018. febr. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az értékrendjével és a párkapcsolat alapjairól alkotott képpel vannak problémák. És valószínűleg frusztrált és önbizalomhiányos... gyorsan rakd rendbe a buksiját, mert ez nem fog sok jóra vezetni.
2018. febr. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!