Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért mindig akkor kezdenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig akkor kezdenek el érdeklődni, mikor már foglalt vagyok?

Figyelt kérdés
Olyan férfikról van szó, akikkel ismerkedéskor jól elvagyunk, a közös hullámhossz is megvan, de valamiért megragad baráti szinten a kapcsolat. Sokszor hiába teszem ki a lelkem, mégsem teszik meg a következő lépést. Mintha csak azt várnák, hogy én tegyek az egészért. Mivel nem vagyok teljesen hülye, hanyagolni szoktam az ilyen embereket. Viszont amint kapcsolatom lesz, felbukkannak és kellemetlenkednek. Szerelmet vallanák, érdeklődnek. Miért nem lehet ezt akkor, amikor aktuális az ismerkedés részemről is?
2018. febr. 9. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem is igy van férfiként nem találok senkit hosszú ideig aztán egyszerre 2 vagy három nagyon gáz emiatt a végén odajutok hogy nem lesz semmi
2018. febr. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mármint felaprózza a figyelmem ugyhogy igyekszem háttérbe maradni
2018. febr. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Biztos van ennek valami pszichológiája is (tiltott gyümölcs), de nekem speciel azért alakult így, mert előtte nem nagyon éreztem úgy, hogy kölcsönös lenne a szimpátia. Vagy lehet pont nem találkoztunk annyiszor, hogy egyértelmű legyen. Mióta pasija van a lánynak sokkal közvetlenebb barátságosabb velem már-már félreérthetően. Tett is róla, hogy beleszeressek, még ha tudat alatt is.


Ez persze csak egy eset, de azt akartam ezzel hangsúlyozni, hogy sokszor lehet véletlen is. Pont így alakult.

2018. febr. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!