Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, milyen jelekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, milyen jelekkel lehet felbátorítani titeket a kezdeményezésre? Miből tudtok megbizonyosodni arról, hogy egy adott nőnél nem fogtok beégni ha közeledtek?

Figyelt kérdés

2018. febr. 10. 04:41
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Előző barátnőmet észre se vettem. Full nem érdelelt a társaságból.


Aztán félrehívott egy ital mellett és kibökte, hogy bár barátok vagyunk ő úgy érzi több van köztünk és ne tipródjak a lelkén.


Mondom, lol ez vicces. (Igazából én baromira szerelmes voltam egy másik lányba, aki a szakítás határán volt és reménykedtem)... Aztán végül találkozgattunk, eleinte olyan "majd lesz valami" volt, végül beleszerettem eléggé, de ehhez meg kellett ismerjem.


Ha nem lök ki a komfortzónából, mosolyoghat meg gesztikulálhat ezer évig. Akkor se veszem észre.


(U.I. végül ő dobott a francba pár hónappal azután, hogy összejöttünk... már nem voltam elég érdekes. Thar fucking bitch :D )

2018. febr. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

14: Én nem vagyok szemezős. 2 fajta van, a beszélős és a szemezős. Nos, én a beszélős vagyok, soha az életben nem szemeztem még.

Minden barátom fiú, heti 1-1- napokat töltünk együtt, és akibe beleszeretek közülük, azzal nem tudok előbbre jutni (nem lesz szexuális közeledés, pedig szeretném), és olyan infókat gyűjtöttem be, amik alapján alapos okom van arra tippelni, hogy ennek az az oka, hogy ők nem kapják meg tőlem azt a jelet, hogy biztosra mehetnek velem kapcsolatban. Férfiaktól van ez az infó, hogy kéne nekik egy egyértelmű jel, mert valahogy nem viselkedem úgy, hogy SZÁMUKRA kibukjon a szexuális vonzalmam. Ezt keresem, na. Régen volt ugye a leejtett zsebkendő. Érted. Ennek a mai megfelelőjét keresem.

2018. febr. 21. 13:27
 23/29 anonim ***** válasza:
Az is fontos, hogy mit akarsz? Könnyű szex is jó vagy komoly kapcsolatot. Mert az is lehet, hogy làtják, hogy van itt valami, de mivel kedvelnek, mint barátot ezért nem szórakoznànak veled, ha az nem totàl komoly.
2018. febr. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
23: Szerelmi kapcsolatot.
2018. febr. 21. 17:03
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Akkor az is egy lehetőség, hogy veszik a jeleket, csak nem szerelmesek ezért nem mennek bele veled. Amit ha nem szeretnének baràtként lehet megtennének.


de nagyon nehéz ez szerintem. nem te vagy a béna. ez mindenkinek nehéz. valahogy vàllaj kockàzatot és ne vegye el a kedved a jövőben, ha valami nagyon kretén helyzet lesz.



a legegyszerűbb lenne ha ismerkednél új irànyokba. de ha szerelmes vagy ez nyilvàn nem nagyon opció.

2018. febr. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

# 22

Értelek, sosem szemeztél még. ÉS miért nem próbálod ki? :)


A játékos flörtnél alapvető szabály, hogy persze ne csinálj mindenféle hüyleséget, (pl én sem kacsintok soha, mert nekem az már túlságosan erőltetett, de van, akinek jól áll.) Ami jól áll a természetesdhez, azt érdemes hangsúlyozni.


És ez most lehet, hogy hülyén fog hangzani, de én is méregettem a flörtölsi technikámat még kb 16 évesen. (A testbeszéd azóta is érdkelt egyébként, egyik kedvenc témám)


Szóval én emlékszem, először kb 16 évesen próbáltam ki, mit mennyire vesznek észre a srácok.

Akkor volt az első ilyen siker élményem is: írtam a diákmelót, és a koordinátor srácot, aki az elején a helyszínen átadta nekem a munkaeszközeiemt.

NA és eközben a pakolás közben néztem rá, de tényleg csak épp kicsit fefelfé sandítva rá, kislányosan és "játékosan", a szemébe nézve.


Aznap végén a munkanapok megbeszélésekor már közvetlenebb sms-t kaptam szmájlival, előtte sosem írt így. Persze akkor be is ijedtem.. :D

Ugyanez volt a boltos sztorimban is, csak egy ilyen pillantás, (meg persze mosoly) és a másiknak elég késztetés volt, hogy kezdeményezni merjen.


Mondjuk én eleve az emerek szemébe nézek, de leírtam már, hogy miből veszik le egyértelműen, hogy ez több kicsit. Ezt most csak azért írom le neked, mert szerintem tök jó érzés, érdems kiróbálni.

De írod pl, hogy beszédesebb vagy. (Egyébként a 2 szerintem nem zárja ki egymást, ez csupán 2 "tulajdonság", a 2 működik együtt is)


Gondolom beszéd közben csak nézed a másik arcát te is.. Ha rápillantasz néha-náha a másik szájára pl, az is elég egyértelmű közlése a vonzalomnak. Vagy érints meg az alkarját pl közben egy pillanatra.


Persze nem erőltetem a szemezés dolgot, ha tőled tényleg ennyire távol áll.

(Megjegyzem a lesütött szem is ugyanennyire árulkodó, írtam erre is példát)


U.I Nem tudom láttad-e a Gésa emlékiratait... :) Nem kell a flörtölésnél nagy dolgokra gondolni, tök igazak a mai napig azok is, ami abban van. A filmebn is az utcán gyakorolta a lány a szemezést, míg nem sikerült a feladat. :D Szórkaoztasd el magad ha gondolod és próbáld ki, amoylan kísérletként. Komolyan mondom. :D

2018. febr. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

25: Hát igen, pontosan így van ez.:) Csak nehéz tehetetlennek lenni, tudod. Valami megoldás csak van.

26: Sokak szerint túl kacér is vagyok, már nemigen akarok erősíteni semmin.:) De persze lehet, hogy ezt pont csak azok nem merik elhinni, akikkel kacérkodom, hogy bejönnek, mert ezt mindig mások mondták nekem.

Az egy film, amit ajánlottál?

2018. febr. 22. 06:02
 28/29 anonim ***** válasza:

Na, kiderült, hogy akkor ki tudod te mutatni. Én ezeket a "sosem szemeztem" miatt írtam, de sejtettem, hogy túloztál. Nem hiszem, hogy itt gond lenne akkor. Ezek ösztönös dolgok.

Igen a filmet ajánlottam. FEnn van egészben a neten is. :D

2018. febr. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Köszi.
2018. febr. 22. 13:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!