Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi idő után szoktak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után szoktak a férfiak szerelmesek lenni?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, akik szeretik a függetlenséget, és alaposan megfontolva választanak társat. Az ilyen férfiaknak beletelik 2-3 hónapba?

2018. febr. 10. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Bele.
2018. febr. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálam ez működött első látásra.
2018. febr. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez elég buta kérdés. Valamikor akármeddig lehet erőltetni akkor se, valamikor meg szinte egyből...
2018. febr. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Első pipa után.
2018. febr. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek semmi köze hozzá..

Szeretem a függetlenséget, és tényleg nagyon-nagyon megválogatom a partnereim, de 2 pillanat elég, hogy valakibe "beleessek", bár ez inkább fellángolás, mint szerelem.

2018. febr. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Van aki képtelen a szerelemre.
2018. febr. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is megfontolt vagyok, nem akarok zsákbamacskát, sem elpocsékolt időt. megismertem, beleszerettem, de volt valakije. Majd szétmentek, de nem velem jött össze annak ellenére, hogy tudomására hoztam. Ez van, de nem bánom, hogy nincs kapcsolatom. Nem vagyok az a "bárki jó csak legyen pna a háznál" típus.
2018. febr. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én nem hiszek az első látásra szerelemben, az max csak fellángolás. Mély, igaz szerelmet csak olyan iránt lehet érezni, akit már ismersz is. Épp ezért szerintem komolyabb férfiaknál ez simán több hónap, nem csak belezúgnak valami jöttment vadidegenbe, mert szépen nézett rájuk..nekem nőként is kb ennyi idő(fellángolás persze előtte is lehet).
2018. febr. 10. 22:46
 9/9 anonim válasza:
szerintetek ha 3 hónapja tart a se veled se nélküled (a fiú részéről) és most épp együtt vagyunk, de még mindig nem tudja viszontmondani, hogy szeret, akkor csak pótlék vagyok amíg nem jön jobb? 3 hónap alatt se szeretett belém, ebből lehet még valami?
2018. febr. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!