Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha a nő nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a nő nem kezdeményez? Ha én kezdeményezek, nem tűnök rámenősnek?

Figyelt kérdés

4 hete ismertem meg egy nagyon kedves,szép lányt,többször beszéltem vele és azt mondta,hogy nincs barátja,viszont még sehova nem hívtam meg. Szóval szeretném meghívni egy kávéra vagy hasonló,de félek,hogy rámenősnek tart és bukhatom. Bizonytalan vagyok,nem tudom,hogy kölcsönös-e a vonzalom. De lehet,hogy pont azért mondta,hogy nincs barátja,mert ő is akar valamit? Mármint,ha azt akarná,hogy ne is próbálkozzak,akkor simán mondhatta volna,hogy már együtt van valakivel,nem?


Az a gond,hogy elég tapasztalatlan vagyok csajozás terén,eddig csupán egy barátnőm volt,vele is csak két hónapot voltam és a nővérem hozott össze vele,barátaim pedig nincsenek,akiktől tanácsot kérhetnék.


Előre is köszönöm a válaszokat.


22/f



2018. febr. 11. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy kávé nem randi. Nincs mitől tartani. Viszont, közben lehet beszélgetni és sok minden kiderülhet. Kávézást elfogadja, jól sikerül, bátran lehet utána randit kérni.
2018. febr. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most komolyan azt várod, hogy a csaj lépjen először? Hallod, ha erre vársz, akkor lehet már elhalássza előled, amíg vársz. Most mi veszteni valód van, ha elhívod valahová? Elhívod, elbeszélgettek kis séta , haza kíséred , majd megcsókolod, ha engedi , akkor gyakorlatilag már jártok is és kész. Ha nem jön össze, akkor meg semmi nincs volt egy jó napod azt szépen elfelejted. 40F
2018. febr. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"..... ha a nő nem kezdeményez ...?"


Lehet, hogy azt hitte, te vagy a férfi. xD

2018. febr. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!