Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van itt olyan aki egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki egyszer megpróbálta valakivel, de akkor nem ment, majd pár évre rá találkoztak vagy felvették a kapcsolatot és akkor már jól tudott működni a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Olyanok véleményét nem kérem, hogy ami egyszer rossz volt az úgysem tudna megjavulni.

Szerintem minden hozzá állás kérdése.

Az én életemben volt már erre példa, remélem lesz is.

Kíváncsi vagyok mással előfordult-e már.?

Mi volt az első próbálkozásnál a gond?

Mennyi időre rá találtatok megint egymásra? Hogyan?

Mit gondolsz most mitől tud jobban működni?



2018. febr. 13. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Te csak olyan véleményt kérsz hogy igen, működhet az ami elsőre rossz volt.

olyat nem hogy megpróbáltuk újból de nem ment. Szerintem nem minden hozzáállás kérdése. Ha 2 ember nem passzol egyszer akkor másodszor sem fog.

Volt egy nő, gyönyörűszép, 3-szor jöttünk össze, harmadikra sem ment. Pedig nagyon akartuk.

2018. febr. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, pozitív véleményt kérek mert kíváncsi vagyok mennyire gyakori az ilyen. Ezért tettem fel a kérdést...
2018. febr. 13. 14:27
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Velem történt ilyen. Fiatalok voltunk évekig jártunk, össze is házasodtunk de aztán vége lett, a távolság, a megszokás. Aztán pár évvel késôbb újra találkoztunk és rendbetettük a dolgokat egymást közt, azòta újra a felesége vagyok. Szerintem olyasmi ez mint bármi más, egy idô után szükséged van a kikapcsolásra, a szünetre, hogy rájöjj mit jelent neked a másik, hol hibáztál, mit tehettél volna másképp.
2018. febr. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!