Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan dolog, amiről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan dolog, amiről a párotoknak nem szívesen beszéltek, nem mondjátok, nem mondanátok el?

Figyelt kérdés

Itt nem arra gondolok, hogy megcsaltam és nem vallom be és társai.

Nálam például az, amit nem mondok el a barátnőmnek, az az, hogy ha rossz kedvem van.

Mert már párszor mondtam, ilyenkor neki is rossz lesz, és ez nem jó, nem akarom elrontani neki, szóval nálam ez a dolog az.


Nektek van ilyen, és mi az? Illetve ez szerintetek így normális?:)


Én 25 vagyok, ő amúgy 22 éves.



2018. febr. 10. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Látja rajtad, ha rossz kedved van. Jobb elmondani az okát, mint hagyni, hogy agyaljon, ugyan mi bajod lehet.

Nem mondom el, hogy anyámnak mi a véleménye a férjemről, és fordítva sem. Nem szítom a viszályt, fene tudja miért, kölcsönösen nem bírják egymást.

2018. febr. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Persze, ha látja, elmondom, mert tudom, hogy a női kombinálás mire képes.

De ha rossz kedvem van és nincs ott, tehát telefonban nem mondom el, úgy értem. Ha meg már talizunk lehet látni se látja rajtam, mert már jól leplezem, vagy elmúlt, elfelejtettem.

2018. febr. 10. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!