Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok járnátok 160 centis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok járnátok 160 centis vagy azalatti pasival, hogyha belsőleg minden rendben lenne vele?

Figyelt kérdés
Egyik haverom elég alacsony, szőrös és kövér 100kg feletti. Idáig még csak prostikkal volt. Van olyan lány aki eltudná fogadni azt, hogy ilyen alacsony? Tudom sok nőnek számít a magasság, de szeretném, hogyha ő is megtalálná a párját.
2018. febr. 13. 18:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
73%

Ha nem akar juszt is egy Victoria's Secret modellt,még sanszos,hogy összejön valaki,de ahhoz azért Kulka-kaliberű hangorgánum kell.


Amúgy miért nem csinál valamit a szőrével?Miért nem megy dietetikushoz?

2018. febr. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
79%
Nem, nem és nem.
2018. febr. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
80%

Bocs,hogy férfiként írok.

Ne áltasd a haverod semmi jóval,amíg nem fogy le!

A magasságáról nem tehet,sajnos ez van.De kövéren még egy alacsony nőnek sem fog kelleni!

Szóval ha a belső rendben is van,diéta és mozgás,adjon magára külsőleg is,öltözködés,ápoltság,testalkat terén.

2018. febr. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
"Egyik haverom elég alacsony, szőrös és kövér 100kg feletti." - Neki nem csak az a problémája, hogy alacsony.
2018. febr. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
90%
Bocsássatok már meg, de engem ne büntessen az ilyennel senki, csak mert 157 centire nőttem.
2018. febr. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
86%
En ismerek 160 valahany centis pasit akinek tobb jo noje is volt mar. Viszont o jokepu es izmos plussz okos pali es van dumaja is. De amit te le irtal...En biztos nem tudnek soha igenytelen szoros dagadek lenni, mit var igy de komolyan? De nyugodtan fogja csak a noi gonoszsagra, meg veletlenul se magaba keresse a hibat meg higy min tudna valtoztatni.
2018. febr. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Glájd te vagy az? :D
2018. febr. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
81%

Nem. Főleg, hogy ő egy zsírdisznó. Inkább fogyjon le, vagy nem fogja megérni az 50. születésnapját.


159 centi vagyok, minimum tőlem legyen 5-6 centivel magasabb! Plusz további első számú kitétel a nem dohányzás és az EGÉSZSÉGES SPORTOS életvitel!

2018. febr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
72%

[link]


Ő egy fiú ismerősöm 165 cm, de legalább nem 100 kg... van is egy csinos barátnője (y)

2018. febr. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
72%
Én a magam 170 centijével valóban nem járnék vele, de rengeteg alacsony lány van. Nem ebben látom a fő problémát, hanem a testsúlyában. Ha lefogyna, szerintem biztosan találna magának párt.
2018. febr. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!