Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire taszít egy férfit ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire taszít egy férfit ha egy nö, nagyon szép, fiatal, csinos belsöleg is minden rendben vele de van két kis gyermeke. Mernek vele kezdeni a férfiak? A két gyerek mennyire visszahúzó erö?

Figyelt kérdés
Mennyire taszít egy férfit ha egy nö,nagyon szép,fiatal,csinos belsöleg is minden rendben vele de van két kis gyermeke.Mernek vele kezdeni a férfiak?A két gyerek mennyire visszahúzó erö??
2012. nov. 21. 11:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nálam nem a két gyerek, hanem az apjuk!
2012. nov. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nagyon. Idegen férfi gyerekét nevelni már a kezdetektől fogva, neked ez így rendben lenne egyből?
2012. nov. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
De ugye nem itt szeretnél keresni nekik "pótapát"? Mert ha igen akkor anyaként is leírtad magad...(nőként mondom ezt)!
2012. nov. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

korfüggő is, 30-on túl már elfogadható.


de gondolom 20-as éveid elején vagy, hát nehéz idők várnak rád, mert egy értelmes huszonévestől se számíts rá, hogy két gyerekkel kelleni fogsz neki

2012. nov. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nem akarok pótapàt senkinek mivel van édesapjuk a gyerekeknek,és nem akarok itt keresni, itt csak kérdezni akartam.Klaszikus balettet tanítok kicsiknek.31 leszek februàrban sajna ez màr a 30 évek elejének szàmít.5 éa 7 évesek a gyerekek tehàt relatív a "gyerek".Szörnyen elnyom a férjem lelki terrorba tart...de ez mindegy.Ki szeretnék törni,mivel ö volt az elsö az életemben elég antiszociàlis vagyok a férfiak terén.

Bízom benne,hogy így màr tisztàbb Nektek...

Idegen szàmomra ilyet csinàlni...màrt megbàntam,hogy írtam...

2012. nov. 21. 13:27
 6/14 A kérdező kommentje:
relatìv a " kis gyerek".
2012. nov. 21. 13:30
 7/14 anonim ***** válasza:
Így már valóban más a helyzet!!!Elnézést az előbbi hozzászólásomért!Elváltál tőle?Ha nem miért nem és miért hagyod ,h lelki terrorban tartson?Attól mert nő vagy neked is kell annyi tartás és határozottság,h ne hagyd elnyomni magad!!!
2012. nov. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hát nagyobb gyereknél már más a helyzet. Itt már játszik pl az is, hogy a gyerekek mennyire tudnának elfogadni egy számukra idegen férfit, a lelkükben mi játszódik le akkor, hogy te együtt vagy egy férfival, akit szeretsz, közben van egy apjuk, aki néha jön hozzájuk, viszi őket ide-oda, stb.

Van olyan férfi, akinek ez nem probléma, főleg akkor, ha a gyerekek is szívesen vannak vele, tudnak ragaszkodni hozzá és ő is szívesen tölt időt a gyerekekkel.

Az sem egyszerű kérdés, hogy te, mint anya, mekkora teret engedsz az új férfinak a gyermekek nevelésében. Egy számukra idegen ember nevelheti e őket, nem jönne e elő belőled az anyatigris, amikor rájuk szól valamiért, "hát a gyerekeimet csak én és az apjuk nevelheti"

Nem maga az taszító és félelmetes, hogy gyermekeid vannak, hanem az ezzel járó következmények. Nem mindegy a volt férj és az új választott közti viszony sem, nem lehet tudni, hogy reagálna a férjed erre. Ő mennyire engedné, hogy más nevelje a gyerekét.

Nagyon sok probléma van ebből, ezt kevesen merik felvállalni, mert nehéz megoldani. Nagyon toleránsnak és elfogadónak kell lennie mindkét félnek, neked és az új választottadnak is, hogy össze tudjatok csiszolódni és ez taszítja a férfiakat, nem maga a gyermekes anya ténye riasztó. Nekem egy barátom járt ilyen cipőben, a gyerekek apja rossz szemmel nézte, hogy más férfi van a gyerekei közelében, a nő is nehezen tudott mit kezdeni a helyzettel, mikor a barátom rászólt valamiért a gyerekre. Szakítás lett a vége.

2012. nov. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Semmi baj.Nem vàltam el tölle de màr szinte teljesen kiégtem....Boldogtalan vagyok...Félek...nem a férjemtöl hanem az ismeretlentöl ês amit az utolsó komnentelö levezetett, hogy mennyi minden lehet pl. a gyerekekkel stb.egy uj kapcsolatban....de ez még nagyon messze van.Ên ugy gondolom nagyon sok szép 29- 30 éves nö van aki gyermektelen,nen kell egy férfinak sem,egy "problémàsabb "nö.
2012. nov. 21. 13:56
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez nem feltétlen igaz, nagy szerep jut neked is, hogy ezeket a problémákat hogy oldjátok meg. Valamilyen szinten neked is lehet megerősítés, hogy ha egy férfi így is akar téged, a gyerekeidet is, elfogad így, akkor tényleg szeret és te kellesz neki.
2012. nov. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!