Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy férjes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisgazda 17 kérdése:

Szerelmes vagyok egy férjes asasszony?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy férjes asszonyba én 19 ő 35.szeretem ezt a nőt és nem akarok nélküle élni, vele akarok lenni mindig de van 2 kisgyereke 3 és 5 éves ez.nem baj csak mit tegyek. Hogy velem lehessek ?
2018. febr. 14. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

"... mit tegyek. Hogy velem lehessek ?" hát maradj otthon.

31/f

2018. febr. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van párja? Szeretők vagytok? Vagy ez csak ábránd?
2018. febr. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ferjes asszony.. ha te lennel a pl a 37 eves pasas es neked lenne a harminc akarhany eves feleseged akire nyomul egy taknyos hogyan erezned magad? Elsonek ebbe gondolj bele.. most meg all a kukid nagy ciciket meg popot latsz aztan majd idovel egy ven asszonyt latnal..
2018. febr. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez csak varázs... Álom amiből pár év múlva felébrednél...

Nálam is volt ilyen. Most viszont ha rá nézek közösségi oldalon, egy idősödő nőt látok, aki igyekszik küzdeni az idővel, de sajna nem tud...

Vedd elő a józanabbik eszed.

Nem egy korban vagytok, idővel ez kibukik. Most csak picit van ez benned. Idővel, ahogy múlik a varázs felerősödik.

30F

2018. febr. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ő mit érez irántad?
2018. febr. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt monta hogy nem akar tőlem semmit mert a férjét szereti ezt mondja (fönököm amugy) de ugy érzem hogy szeret és remek embernek tart meg kedvel engem.
2018. febr. 15. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!