Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Voltatok már úgy, hogy megtets...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy, hogy megtetszett a nőgyógyászotok? És úgy tűnt, hogy ö is kedvel?

Figyelt kérdés
2018. febr. 15. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, műtét után. De olvastam róla, hogy lehet a szernek és a hálának közösen ilyen szerelem féle érzete, úgyhogy ezt betudtam annak, és nem törődtem az érzéssel. Szerintem két hét múlva el is felejtettem, s csak most jut eszembe 8 év után..:-) Amúgy máskülönben nem volt ilyen.

Ha úgy érzed, hogy tetszel neki, és nincs még felesége, és te egy nagyon szép nő vagy, akkor lehet, hogy jól érzed. Máskülönben nem hiszem...

2018. febr. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A nőgyógyászom is nő.
2018. febr. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mi lehet, de kb 2 hónapja nem megy ki a fejemből. Nem tudom, hogy kedvel vagy csak kedves velem. Ahogy azt sem, hogy ha "férfi" akkor lépne e, vagy milyen jelekre figyeljek, vagy jeleket adjak. Kicsit ingoványos a dolog.
2018. febr. 15. 10:41
 4/7 anonim ***** válasza:
A nogyogyaszok nagy resze alapbol kedves. Ne gondolj bele tobbet.
2018. febr. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Te is csak egy munkadarab vagy neki. A kedvesség meg alap. Volt ismerősöm aki komolyan beindult ha a nőgyógyász belenyult. Ehhez kell egy kis perverzió. Legalább nem fájt neki
2018. febr. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem,főleg mert párom van,illetve mert egy idősebb bácsi,akinek gondolom családja van.

Meg úgy alapba is.. :)

2018. febr. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:) de nekem nincs és nem idős.
2018. febr. 16. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!