Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A racionális beállítottságú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A racionális beállítottságú embereknél is úgy alakul ki a szerelem, mint az érzelmesebbeknél, vagy másképp?

Figyelt kérdés
Tehát pl. egy racionális embernél több időbe telik, míg kialakul, több múlik azon, hogy racionálisan illenek-e egymáshoz, vagy a szerelem az szerelem, és náluk is ugyanúgy mennek a dolgok?

2018. febr. 17. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Igen erősen racionális ember vágyok, nálam döntés volt, hogy szeretem a páromat, nem pedig fellángolás. Úgy látom egyébként, hogy az ilyen kapcsolatok erősebbek is, mert nem csak egy vonzalom tartja össze őket és tovább is tartanak.

23/N

2018. febr. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%

Mondjuk ahol döntés a szeretet ott azért elgondolkozok, hogy egyáltalán az az ember tudja-e mi az. De ok.


Racionális vagyok, reál szakos is, de érzelmesebb is. Nem zárja ki a két dolog egymást.

2018. febr. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Elmék vagyunk. Ugyanúgy esünk szerelembe.
2018. febr. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Racionálisabb típus vagyok. Soha nem lettem szerelmes csak úgy első látásra. A mély érzésekhez mindig idő kell nekem.
2018. febr. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez több kérdés.

Az elsö szerelem szerintem hasonlóan alakul ki.

A racionális hozzáállás viszont a későbbiekben figyelembe veszi a tapasztalatokat. Tehát a "dolgok" másképp alakulnak. Sokadik kapcsolatnál már az elejétől.

.

2018. febr. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!