Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Buta embert szeretni? Kiábránd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buta embert szeretni? Kiábrándítónak érzem.

Figyelt kérdés
ti mit gondolnátok arról az emberről, aki nem tudja, mit jelent az "albinó" szó, aki azt hiszi, hogy a zsidók és az arabok ugyanaz a népcsoport, ai soha nem olvas se könyvet, se újságot, holott nem analfabéta, csak nincs rá igénye, és aki egyéb dolgokban is ennyire tájékozatlan, tudatlan?

2018. febr. 19. 20:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
78%
Dehát ez nem butaság; tájékozatlan. Szerintem ezzel semmi baj nincs. Nekem pl az lenne a buta, aki pl ízléstelen vicceket mond, vagy megjegyzéseket tesz a másik hajára hangosan mutogatva, hogy a másik milyen szánalmas; vagy pl az a buta, aki valami legalapvetőbb matekot, ilyen 1X1 szintűt nem ért meg, mert nem olyan jók az értelmi képességei; vagy az a buta, aki nem rakja vissza a hűtőbe a sajtot, vagy nem tudja felnőtt létére pl egyedül bekötni a cipőfűzőjét; vagy télen menőzik és kimegy pólóban fél órára vagy tovább; vagy pl ha nem is tud olvasni se; az másik dolog, hogy szeret-e, az nem a butasághoz tartozik, hanem , hogy mi tartozik bele az érdeklődési körébe. Vagy nemtom, hát ilyenek. Esetleg hogy nincsenek benne kérdések, mindent teljesen megkérdőjelezés nélkül elfogad, ahogy készen kap. Vagy ész nélkül megy mindenféle divat után, akár butaságokba is beleugrik, mert hallotta, hogy az most úgy el van terjedve. Nemtom, szal ilyenek. Szóval az az ember attól nem feltétlenül buta. Leginkább a tájékozatlan szót használnám, legrosszabb esetben is a műveletlent. Egyelőre abból, amit leírtál ez világlik ki. Több nem . Tehát ő nem buta. Vagy pl még olyan ember is lehet esetleg buta; de az lehet, hogy az már inkább a lustaság-kategória; hogy pl meg se próbál valami dolgot, csak rávágja, hogy nem tudom, és akkor így tetteti a h.lyét , de alapból meg nem feltétlenül lenne buta, de az meg lusta, nemtörődöm. Pl aki középiskolában meg sem próbálja felfogni a matekot, csak rányögi, hogy "nem tudom", mert az úgy egyszerűbb. Jó amúgy, tudom, nem akörül forog a Világ, de ez most csak egy példa volt; én mindig butusnak éreztem azokat az osztálytársaimat; akiken láttam, hogy meg sem próbálják értelmezni a dolgokat; különben amúgy tudnák, csak sokkal kényelmesebb nekik rávágni, hogy "nem tudom".
2018. febr. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
20%

Az még nem butaság, ha valaki tájékozatlan, ezen változtathat. Akkor van gond, ha nem is akar rajta változtatni, nincs igénye rá, hogy művelődjön.

Meg igazából többféle intelligencia létezik, és egy ember nem feltétlenül rendelkezik az összessel. Van, aki pl a sejtbiológiát oda-vissza vágja, de arra már nem képes, hogy ha elmegy a boltba, akkor öt dologból hármat ne felejtsen el. Olyan is van, akinek nincs sok iskolája, de tud logikusan gondolkodni, és nagyon jól eligazodik az életben.

Társkeresésben nálam is alapfeltétel az intelligencia, de attól még kisebb tudásbeli, gondolkodásbeli hiányosságok el vannak nézve. Az nincs elnézve, ha nem is törekszik a tudásra, a Való Világ meg a Mónika show szintű műsorokat nézi, és úgy is viselkedik, mint azok szereplői. Na arra nincs mentség.

2018. febr. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
49%

Én egyszer beégtem, mert fogalmam sem volt, hogy Örményország? valóban létezik.. valamiért úgy rémlett, hogy valami mesebeli hely, ahol a gonosz szerecsenek éltek, vagy hasonló. Ez a rész teljesen összekavaradott bennem, pedig amúgy képben vagyok.


Van egy ismerősöm, aki Hitchcockot az atombombával kötötte össze, de ő is teljesen rendben van minden más téren.


Szerintem lehetnek olyan dolgok, amiket az ember nem tud, vagy rosszul emlékszik, mert számára nem volt fontos. Az a ciki, ha sok ilyen van. Miután beégtem, én megnéztem, honnan is jött a srác, de úgy kiment a fejemből, hogy most sem vagyok biztos benne, hogy pontosan így hívják e az országot, vagy, hogy hol van.


Szerintem ebben nincs semmi kellemetlen, gondolom más területen viszont felülmúlja a tiédet a tudása. Ez a zsidó arab dolog a fél országnál keveredik, mondjuk az albínót azért durva nem tudni..

2018. febr. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

nagyon vallásos, de semmiféle teológiai tudással, mély bibliaismerettel nem rendelkezik.

például azt mondta, hogy a kiválasztott nép nem a zsidók, hanem a magyarok.

emiatt antiszemita nézeteket vall, úgy gondolja, a zsidók "ellopták" a magyaroktól azt, amit Isten ígért: a kiválasztottságot.


voltunk Németországban nyaralni, körülöttünk értelemszerűen németül beszéltek.


én beszélem ezt a nyelvet, ő semmilyen idegen nyelvet.

észrevettem, hogy ideges, amikor németül vagy angolul beszélek, nyilván mert ő nem beszéli, és vmiféle féltékenységet érzek.


azt mondta, őelőtte ne beszéljek más nyelven.

mondom, akkor hogy intézzem a napi ügyeket külföldön, ha nem beszélek?


azt sem tudta mi a különbség az érettségi és a diploma között.


amikor mondtam neki, hogy bölcsészdiplomám van, azaz bölcsész vagyok, azt mondta, hogy őelőtte én csak "ne bölcsködjek", mert nem szereti a "bölcsködő embereket".


erre elmagyaráztam, hohy nem bölcsködök, hanem ez egy tudományos diszcplína.


és még sorolhatnám...


a tudatlansága kivagyisággal, arroganciával, nagyképűséggel társul.

2018. febr. 19. 21:35
 15/20 anonim ***** válasza:
93%

A párodról van szó?

Miért jöttél össze vele?

2018. febr. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
azt már én sem tudom, és nem akarom vele folytatni tovább.
2018. febr. 19. 21:40
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

#14 nem buta, hanem sötét és primitív, de valamilyem elképesztő szinten.

Amit a kérdésedben leírtál az tudatlanságra vall - ezen lehetNE segíteni, ha érdeklődő lenne, bár akkor érdeklődne is és nem lenne tudatlan. :D

Viszont amit a #14 hozzászólásodban leírtál, hát megdöbbentő. Ilyen emberrel SEMMILYEN kapcsolatot, kommunikációt nem tudnék elképzelni.

2018. febr. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
Albinó az egy bőr betegség (nagyon fehér) , a zsidót még nem hallottam az arabbal összehozva inkább a cigánnyal az arabot . Jómagam az albinó szót fehér ember csufolására használom ( a paraszt megnevezésénél azért diszkrétebb) . Az arabok az én szememben nem jó emberek többnyire ezért cigányozom őket bár az angol megfelelőjét használom (gipsy) . Azért mert az illető szereti behelyetesiteni ezekkel a szavakkal, vagy összevonja még tudhatja hogy mi micsoda. Ahogyan egyes plotikai pártokat zsidóznak ugy más is albinozhat egy fehér embert vagy cigányozhat egy arabot. Számomra amiket le írtál nem állapitja meg azt , hogy az illető milyen tudással rendelkezik vagy sem.
2018. febr. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

utolsó: az rólad mond el sok mindent, és semmi jót, ha nem látod át a problémát.

amúgy te sem állhatsz ettől az IQ-tól mesdze, és még büszkén el is újságolod, hogy mennnyire xenofób vagy.


gratulálok!

2018. febr. 20. 00:35
 20/20 anonim ***** válasza:

Szakíts vele, a 14es hozzászólásod egy primitív, erőszakos emberről szól, amíg a kérdésben csak tájékozatlanság szerepel.


Egyébként szerintem kifejezetten sértő idegen kifejezéseket használni magyarázatban olyannak, aki azt sem tudja, hogy működik a felsőoktatás.


Lehet, hogy úgy èrzi direkt hergeled.

2018. febr. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!