Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az hogy egy csomó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egy csomó srác úgy viselkedik a barátnőjével, mintha nem is lennének együtt?

Figyelt kérdés
Nem arról van szó hogy nem nyalják egymást állandóan, hanem hogy látványosan úgy viselkedik vele mintha valami haver lenne, vagy semlegesen.
2018. febr. 27. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Mert kihasználja, nem szereti csak kell, hogy ott legyen a szükségletei kielégítésére.
2018. febr. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
Ha a csajt nem zavarja, neked mi közöd hozzá? Gondolom, nem látod, hogy kettesben hogy viselkednek.
2018. febr. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, de tapasztaltam már ellenkezőjét. Tényleg nem jó.

31/f

2018. febr. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Kinek mi. Nő vagyok, számomra pedig az az alap, hogy társaságban úgy viselkedünk, ahogy leírtad. Meg se mondaná az ember ránézésre, hogy együtt vagyunk, pláne azt, hogy házasok is, de a hiedelemmel ellentétben ettől még nem szeretjük egymást kevésbé, egyszerűen utáljuk a nyilvános nyalakodást, még az enyhe formáját is. Otthon, vagy kettesben teljesen mások vagyunk. Igazából teszünk rá, ki mit gondol rólunk emiatt, csak szólok, hogy bizony van ilyen.
2018. febr. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Nem lehet belelátni. Valószínű, hogy van valami a háttérben, ők tudják. Nekem szükségem van mindig arra, hogy romantikus, jó értelemben nyálas legyen a kapcsolat. Rajongjunk egymásért, mint a kisgyerekek és ezt ne féljünk kifejezni a másiknak. Nem tudnék egy érzelmek nélküli, langyosvízben uldögélni.
2018. febr. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem is a nyalakodásról van szó, hanem az érzelemmentes beszédről pl.
2018. febr. 27. 19:57
 7/9 anonim ***** válasza:
26%
Így legalább a társaság többi részének nem kínos.
2018. febr. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%
Attól még, mert nem nyalakodnak nyilvánosan, általában meg lehet mondani két emberről, hogy egy pár, pusztán abból, hogyan beszélnek egymással, vagy milyen arckifejezéssel... Illetve a kézfogás vagy esetleg egy simi se tartozik az undorítóan erotikus dolgok közé :D
2018. febr. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is így szeretek társaságban lenni, a párom is, lepontozhattok, de nem tudom mi köze van ehhez bárkinek is,és miért fáj valakinek, hogy nem vagyunk egyformák..
2018. febr. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!