Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk miért bámuljátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk miért bámuljátok a nőket, pl engem a boltokban, utcán, percekig, mintha akarnátok valamit, és aztán miért nem szóltok semmit? Miért csináljátok ezt, ennek mi értelme van?

Figyelt kérdés

2018. febr. 28. 03:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Várjuk a jeleket, hogy érdemes beprobalkozni vagy sem.
2018. febr. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És milyen jelek egyértelműek? Persze attól is lehet hogy tartotok hogy nehogy felbukkanjon a féltékeny párja a nőnek, ha van.
2018. febr. 28. 13:41
 3/6 anonim válasza:
100%
Lehet olyan nőnek tűnsz aki szép és magabiztos nem mernek megszólítani(Önbizalom hiány magamból indulok ki).Esetleg azt gondolják hogy fuh milyen mázlista lehet ennek a nőnek a pasija vagy csak szimplán megbámulnak egy nőt mert csak ez nem annyira fura szokás!
2018. febr. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen az lehet. Egyébként nem úgy bámul valaki sok esetben hogy végigmér, mint mikor csak úgy megbámulnak egy nőt, hanem végig a szememet nézi mintha ismerne, vagy akarna valamit mondani, és aztán semmi folytatás nincsen. De akik bámulnak kb ugyanúgy nagyjából jól néznek ki mint én, szóval inkább nekem lehetne olyankor okom önbizalom hiányra, legalábbis én őket helyesnek gondolom.
2018. febr. 28. 16:29
 5/6 anonim válasza:
100%
Akkor legközelebb adj valami jelet :D hogy rámutatsz egy helyre ahol tudtok beszélgetni kávé mellett.Ha meg nem mennek oda pedig te is nézed őket nem érdemelnek meg.Most hogy leírtad én is az a bámulós típus vagyok változtatnom kéne XD
2018. febr. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hat en azert szoktam, pl villamoson mert ugyse lenne belole semmi de azert jo ra legeltetni a szemem vagy rámosolyogni
2018. márc. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!