Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párom azt mondta nem szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom azt mondta nem szerelmes még belém. Van értelme várnom?

Figyelt kérdés

Kifejezetten így fogalmazott, hogy még nem érzi szerelmesnek magát, de kedvel és tisztel és nagyon szeret velem lenni. Három hónapja vagyunk együtt.


Szeretnék hinni benne, hogy ez majd változik, de ha eddig nem lett szerelmes, én nem hiszem, hogy már lesz. :(


Mit tegyek? Én borzasztóan belezúgtam, és nagyon fáj, hogy ez nem kölcsönös.


2018. jan. 15. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Namost, akkor ugy a párod, hogy nem szerelmes beléd? Furcsa. Mi köti igy hozzád párként?
2018. jan. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
A szerelem egy felesleges dolog ami csak elvakítja az embert
2018. jan. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Ha három hónap alatt nem lett, akkor nem is lesz.
2018. jan. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, hogy lehet a párod ha nem is szerelmes beléd? Szerintem inkább biztonsági megoldásnak használ, tudod, ha ló nincs jó a szamár is alapon, amíg be nem fut a szőke herceg..addig pedig hiteget..
2018. jan. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg van ilyen.Tetszettek egymásnak,kedvelték egymást,randizgattak,megpróbálták együtt.Az egyik fél szerelmes lett,a másik nem.Ez előfordul,sajnos ezek a dolgok nem feketék és fehérek.Hiába a vonzalom,a vágy,vagy hogy kedvel.Mindez távol van még a szerelemtől.

Egyébként szerintem ha eddig nem szeretett beléd,nem hinném,hogy beléd fog.Persze ez egy kialakuló érzés,de ha ennyi idő kevés volt neki,az valahol gáz.Talán egy kis időt adj még neki,mondjuk egy hónapot,de ha akkor is ezt mondja,engedd el.

2018. jan. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Eleve amíg nincs kölcsönös szerelem, addig nem a "párom" valaki. Ha 3 hónap alatt nem alakult ki nála semmi, akkor nem is fog. Semmi értelme egy ilyen kapcsolatnak.
2018. jan. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném.
2018. jan. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!