Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet a magányt pozitívab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet a magányt pozitívabban felfogni, mik az előnyei?

Figyelt kérdés
Mostanában elég pocsékul érzem magam miatta. Társat nem akarok, mert nem tudnék mit kezdeni vele. (Soha nem volt párom, nem tudom, hogy kell kapcsolatban élni.) Csak a jelenlegi állapotomra szeretnék kicsit pozitívabban tekinteni.
2014. aug. 20. 17:05
1 2
 1/12 ElnökÚr ***** válasza:
Hobbi haver...Hobbi!
2014. aug. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha ez segít, mindenki egyedül hal meg.
2014. aug. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Kerida ***** válasza:
89%

Előny:

függetlenség

potenciálisan minden férfi/nő a tied, szabad a pálya

nem kell hozzá alkalmazkodni

nem kell rá költeni és elköteleződni

2014. aug. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Kurtz Bickle ***** válasza:
Szerintem te az egyedüllétről beszélsz. Fogd fel úgy, hogy nem zavar senki az önfejlesztésben. Keress magadnak elfoglaltságokat, találj ki programokat.
2014. aug. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%

,,Jaguar_Warrior nevű felhasználó válasza:


Ha ez segít, mindenki egyedül hal meg."


ŐŐŐ Miért is?

2014. aug. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Azt csinálsz amit akarsz.


Igazából ha kapcsolatod van ,akkor a szabadidődbe bele kell kalkulálnod a párod kívánságait is (ő mit szeretne csinálni, hova szeretne menni)! Így meg arra mész amerre akarsz!

2014. aug. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

gondolkodás

ismerd meg önmagad

pl nem ártana a depit letenned nagyon süt belőled

hobbi

vadászat (lány/fiú kinek mi jön be)

önmegvalósítás

tanulás


érdekes h én soha nem szoktam unatkozni ...

2014. aug. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát még 'akárkit' megszerezhetsz, később érezheted még az újdonság erejét, az ismerkedős korszak szépségét, ellenben, aki megtalálta a párját, az már nem :)
2014. aug. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Csajozhatsz / pasizhatsz ezerrel, bulizhatsz, senki nem fog neked pampogni meg féltékenykedni azt csinálsz amit akarsz. Elmehetsz haverokkal nyaralni az meg aztán úgy kánaán :)

Én 3 éve vagyok egyedül, előtte 4 éves kapcsolatom volt. Nagyon élveztem ezt a 3 évet, de most jutottam el odáig, hogy mostmár nekem is kell kapcsolat :)


22L

2014. aug. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

független vagy, ez előny

de ha amúgy egyedül ülsz otthon, akkor ezzel nem sokra mész

menj el a barátaiddal vhova és máris jobban fogod érezni magad

2014. aug. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!