Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Annyira elboritja az agyamat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NevoBP kérdése:

Annyira elboritja az agyamat a duh, hogy legszivesebben megszunnek egy joidore. Mit tehetnek?

Figyelt kérdés
mar tettem fel ide kerdest a paromrol es rolam, de azert leirom megint, h 22 evesek vagyunk es egy het mulva szuletik meg az elso gyermekunk. nem tudom, hogy en reagalom e tul de szerintem nem. sok nezetelteresunk van mostansag parommal ami sok vitat szul. nem birom ki, hogy ne irjak ide egy peldat ami egyben a legujabb is. altalaban ha kihuzza a gyufat en elfordulok tole. nem azert mert megsertodok mint egy lany hanem azert hogy vegye mar eszre mit muvel. tehat. kb ket honapja konyorgok, hogy menjunk el valahova picit setalni, szepen nyugodtan. utkozben harapnank valamit es egy jot beszelgetnenk. a valasz mindig ez: en nem kelek ki az agybol, semmi kedvem stb de vannak olyan valaszok is amit megertenek HA masert nem tudna "szaladgalni": nagyon be van dagadva a bokam most, faj mindenem stb. ( egyebkent ezt el is hiszem csak erdekes h mindig akkor faj ha velem kene elmennie valahova.) nem is akarnam ezt jobban kifejteni most, ha kell majd leirom kommentbe. a lenyeg tehat h 2honapja konyorgok. kb egy hete megbeszeltuk, h elmegyunk az ujhegyi tohoz es ott teszunk par laza kort szepen csaladiasan. hat azota is megyunk. jo oke mostmar nem is varom el mert terhesseg utolso napjai ezek. csakhogy tegnap (lassan a lenyegre terek) el kellett menni egy taskaert amibe pakol a korhazba. eddig ok. ugy volt h mi ketten megyunk. mondtam neki h ha huga nem megy akkor en megyek vele. ez nalam azt jelenti, hogy menjunk mi ketten, hisz en vagyok a baratja es a gyermeke apja, es ugy gondolom hogy ez alap dolog hogy velem megy barhova is kell menni. a huga bevagta a durcat valamin es hirtelen este hat utan kb fel oran belul letusolt baratnom (hajmosassal) es ossze is keszult ( mi ferfiak tudjuk, hogy ez amugy ket orat vesz igenybe) majd mondta h hugaval megy megkerdezi mi baja. MICSODAAA? ha nekem van bajom, megkerdezi mit duzzogok, ha masnak, egybol szaladunk vele. en is bevagtam a durcat amiert pont azt erzem h lekakilja a kapcsolatunkat a miatt hogy kb alig foglalkozik azzal en mit szeretnek, de meg ha csak rolam lenne szo ( ertem itt a setat a tonal es egyeb ilyen dolgot), talan meg is ertenem. de itt nem csak rolam. ketszer is mondta hogy szeret mielott elindult, mert szerintem latta h na most van elegem en meg annyit valaszoltam ra masodjara h jah. mire visszaert neki allt feljebb. van egy sanda gyanum h telebeszelte valaki a fejet, h megbanas az nehogy legyen reszerol. elegem van az egeszbol, hogy azt erzem nincs miert folytatni lassan. illetve van, megpedig a babaert na de ettol meg hiaba az egesz ha mi nem jovunk ki. kvazi nem erzekeli en mit szeretnek es o nem tesz eleget a kapcsolatunknak. de akkor mar megegy kerdes. engem a tegnapi nap folyaman miert is szart le amikor haragudtam? osszehasonlitva azzal h a huganak meg magatol ugrik, eleg meredek a story. es ez nem az elso alkalom. koszi a valaszokat elore is.

2013. dec. 30. 08:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem mondod ezt el neki is?!
2013. dec. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Néma gyereknek az anyja veri a f...
2013. dec. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mint mondtam nem ez az elso alkalom. ez elott is mindig elmondtam a problemam es ket lehetoseg volt. vagy megertette es 3 napig hatott. a beszed. vagy meg en voltam a szar. azert irtam ezt most ide h ne legyek szar. marmint ha en vagyok a, akkor mas felol is erkezzen ez a reakcio
2013. dec. 30. 08:44
 4/5 anonim ***** válasza:
nem a te pocakodban növekszik egy baba, és nem a te hormonrendszered borult fel... szóval próbálj megértő lenni vele, még ha igazságtalannak is érzed. legyél alázatos, éreztesd hogy szereted, és mondd el, hogy fontos neked! legyél türelmes vele...
2013. dec. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ha igy teszek rogzul benne hogy barmit csinal az jo ugy. nem vagyok kepes ezt elviselni tovabb. hormonok igy hormonok ugy azert mindent nem lehet arra fogni. tudatanal van. sehol nincs ez h ennyire leszarjuk a baratunkat.
2013. dec. 30. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!