Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Te újra kezdenél egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te újra kezdenél egy olyan kapcsolatot, ami több mint egy éve az oktalan féltékenykedésed, hisztid miatt ment csak tönkre?

Figyelt kérdés

Tudod hogy azóta változtál, és felkeres az előző partner.?

Vagy pedig te vagy az a személy aki felkeresi a volt párját, mert ennyi volt a hiba a kapcsolatban.?


Azt le kell szögezni azóta megváltozott a féltékenykedő fél (igazából nem is megváltoztam csak beláttam a dolgokat, és nem küzdök olyan önértékelési gondokkal mint akkoriban)...


Szerintetek van értelme újra próbálni?

22/L



2018. márc. 5. 13:15
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Itt szerintem sokkal inkább a másik félen múlik a dolog, neki kellett az állandó gyanusítgatások és alaptalan féltékenykedések világában élnie - nagyon könnyen lehet, hogy ő ebből nem kérne újra. (Fontos kérdés, hogy elhiszi-e, hogy megváltoztál, illetve hogy nem ábrándult ki belőled végleg).


Szerintem keresd meg őt, meséld el neki, hogy miket láttál be és min változtattál/változtatsz - és ő majd eldönti szeretné-veled így újrakezdeni.

2018. márc. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!