Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Középiskolai volt szerelmem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középiskolai volt szerelmem belém esett? Miért?

Figyelt kérdés

Pár hete egy szakmai konferencián voltam, ahol az egyik asszisztens -mint kiderült- egy volt iskolai évfolyamtarsam volt. Amikor regisztráltam ő volt ott az asztalnál. Bemondtam a nevem, és egyből elkerekedett a szeme - konferencia lévén igényesen jelentem meg, továbbá tudományos fokozatot is szereztem - és mondta, hogy mennyire örül, meg milyen rég látott. Majd a konferencia után megvárt, és mindenáron beszélgetni akart - talán látta, hogy "jól megy"-.


Ez mind szép és jó, egy bugyuta amerikai romantikus filmnek indulhatna, de tudni kell, hogy középiskolában, nagyon csúnyán lehordott és elég nagy kárt okozott azzal, hogy nyomoréknak titulált mások előtt (szemüveges, vékony fiú voltam). Pedig az érzéseimet mondtam el.


Én ezt nem tudom annyira elfelejteni, mert nem volt kellemes, amikor egy iskola előtt szégyenített meg.


Azóta Facebookon ír, meg találkozni akar.


Miért csinálja ezt? Ti mit tennének ? Nekem van egy forgatókönyvem, de egyelőre a véleményekre vagyok kíváncsi.


2018. márc. 5. 20:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván bejössz neki, meg ahogy változtak az idők, gondolom nem kicsit lettél jobb parti, na meg ha mellé látni hogy jól megy, meg tudományos fokozatot szereztél, nyilván így egészen máshogy néz rád, mint régen.
2018. márc. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Mert biztos egy gödör vagy.
2018. márc. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Elmondod neki, hogy nem tudod elfelejteni, amit anno tett, ezért ne keressen többet. Azt hiszem, nem ez a forgatókönyved...
2018. márc. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha az előremenetele a tieddel arányos, akkor a kis g*ciből nagy g*ci lett így inkább passzolnám. Akár így megmondja neki a pacekba. Gratulálok amúgy.

31/f

2018. márc. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én nem bántottam senkit, mégis rossz visszagondolni a középiskolai évekre. Valószínűleg ez az emlék csak benned él elénken, ő másnap elfelejtette.

Én azt mondanám, hogy nem szeretnék találkozni és kész.

2018. márc. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Húzd meg és hagyd ott.
2018. márc. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy nem tetted túl magad rajta, és többet ne találkozzatok. Amúgy tuti csak azért akar tőled valamit, mert sikeres lettél, nem a belsőd izgatja, az tuti.
2018. márc. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%

Azért nem kell elásni, ez a középiskolában volt, rengeteget vátlozik a szeméyliség onnantól még...


Nekem is volt iylen sztorim, csak én vagyok a lány:

általánosbna az egyik pöts arról bezsélt, hogy szerinte én vagyoka legrondább csaj az osztályban. Egyetemi éveim aaltt találkoztunk legközelebb. Akkor már elkerekedett szemekkel bámult, udvarolt, meg -említésnélkül, magától- kért bocsánatot azért, amit régen mondott, és ő magam mondta, mekkora hüly_e volt..


Engem ez egyáltalán nem érdekelt, nem hurcoltam magamban: igen, akkor nagyon fájt, abban a pillanatban, időszakban, de túl voltam rajta.


Senki nem ugyanaz szinte.

Volt olyan ismerősöm, aki kb középsikola 1 és 2. éve között is akkorát változott, hogy senki nem is ismert szinte rá... Konkrétan osztály ri_bancából a legstréberebb, a népszerűséghajhászból a cska pár embrrel vagyok jóban-ig.


Az is lehet, hogy csak megjött az eszem, és szimplán megürlt neked, mint régi siemrős, és talán bocsánatot is akar kérni, amiért dinka volt anno. (Mint nálam)


Sosem tudod meg, ha nem talákoztok. Ha mégis találkoztok, kérdezz rá nála, hogy emlékszik-e, mit mondott, és hogy akkor ez bántott is amúgy. Semmi nem fog történni, de rosszabb biztos nem lesz semmi sem.


Szerintem te se hurcolj ilyen sérüléseket, ezeket el kell engedni.Én is ezt tettem, régóta nincs bennem harag.



U.I Ezen az odlalon eszméletlen jó ez a trágárságszűrő, komolyan...

Nehéz lenne belefejleszeti azt is, hogy ha már írok egy fél oldalt-netán kettőt- és egy leírt ejnyebejnye miatt nem engedi át ez a f_S, akkor legalább jelölje azt is, hogy a szövegben pontosan hol várja el, hogy javítsam ki szebbre??

Zseniális, hogy ezt még ennyi év után sem siekerül..

2018. márc. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
*Az elgépelésekért meg bocs :D
2018. márc. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha mély sebet hagyott benned, akkor hagyd. Nem kell megsérteni sem. Már fiatalon is felnőtt fejjel gondolkoztál, most pedig hatványozottan.

Vígaszként megdughatnád az senkinek sem árt. Persze, ha ő is akarja. :D

2018. márc. 6. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!