Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális ez a viselkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez a viselkedés részemről?

Figyelt kérdés
A belső félelmeim miatt egyáltalán nem is foglalkozok a szeremmel, az ellenkező nemmel, minden közeledési szándékot ösztönösen barátinak veszek, megszokásból, hogy ne érezzek véletlenül sem semmit, pedig tudat alatt tudom, hogy többet akarnak, de én mindig elhitetem magammal, hogy nem, és a megnyilvánulásaim is abszolút barátiak, félre se lehet érteni. Ha egy teljesen megfelelő személy is áll előttem, akkor is jön ez reflexből, és nem tudom leállítani magamban... mit tegyek, hogy ne legyek ekkora barom?
2018. márc. 7. 23:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én is pont így vagyok vele, annyi kivétellel, hogy szerintem én nem tudom tudat alatt, hogy többet akarnak, mert ez nem igaz. :(
2018. márc. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lesz biztosan majd, aki akar :) Csak az a baj, ha ilyen a hozzáállásunk, észre se fogjuk venni
2018. márc. 7. 23:28
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom... én nem tudom, mi az, amiért kedvelhetnének nem csak mint barátot. Mert olyan tulajdonságaim vannak, amik miatt elhiszem, hogy emberként kedvel valaki, de ez ugye nem elég.

Gondolom, te is kaptál csúnya visszautasításokat és/vagy jól átvertek, azért vagy így vele, nem?

2018. márc. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért vagyok így vele, mert elképzelhetetlennek tartom, hogy illene hozzám bárki is, akivel tényleg működne minden, ami fontos nekem. A katyvasz személyiségem miatt. Téged sok visszautasítás ért?
2018. márc. 7. 23:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is pont ugyanígy vagyok ezzel, csak én szándékosan cselekszem így. 9 hónapja lett vége egy 4 éves párkapcsolatomnak, amit nagyon nehéz volt feldolgoznom, ezért nehezen bíznék meg bárkiben is most még, így én is csak barátinak veszek mindenfajta közeledést... Pedig most is van egy srác, aki megfelelő lenne és közeledik is, de reflexből hárítok. :(
2018. márc. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem is nagyon sok, de azok eléggé szíven ütöttek. (Szóval nem olyan volt, hogy egy random lányt az utcáról el akartam hívni randizni, de visszautasított.)
2018. márc. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hasonlóan vagyok vele én is. Kezdeményeznek a nők, de félek, hogy másnak, jobbnak látnak és aztán rájönnek, hogy kevés vagyok. Nem tudom miért van ez.
2018. márc. 8. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Önbizalomiány. Ami eredhet a gyerekkori traumákból.

Én pl. nem tudom elképzelni hogy valakinek komolyak legynek a szándékai velem.

Nagyon tetszik valaki, de hiába...

volt egy olyan szituáció hogy pl. rámmosolygott és abban a pillanatban végigfutott az agyamon, hogy biztos csak azért kaptam mert én voltam ott akivel összefutott az első ember, azt a mosolyt nem én érdemeltem ki. Igen. Reflexből hárítok el mindenkit én is magam elől. :(

2018. márc. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!